Календар

< вересня 2018 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Годинник

Ulti Clocks content

.


Новини, інформація,повідомлення
УВАГА! УВАГА! УВАГА!

За результатами опалювального періоду 2017-2018 рр. жителів міста Шостка, які мають індивідуальне газове опалення мають право на повернення частини суми невикористаної субсидії внаслідок економії споживання енергоресурсів (природного газу).

Для цього рекомендуємо Вам звернутися з паспортом та ідентифікаційним номером до управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради за адресою: вул. Свободи, б. 43 А до 31 жовтня 2018 року.

 

Адміністрація

 
Призначення житлової субсидії за умови не сплати єдиного соціального внеску
Середа, 19 вересня 2018, 15:40

alt

Відповідно до Положення  про порядок  призначення житлових субсидій, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329), житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо у складі домогосподарства або у складі сім'ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (далі - особи, доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії), і в цьому періоді за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

Детальніше...
 
Нове в законодавстві щодо запобігання та протидії домашньому насильству
П'ятниця, 14 вересня 2018, 12:45

alt

Сьогодні дуже  часто ми чуємо про те, що насильства у сім’ї не повинно бути. Проте, на жаль випадки скоєння насильства чоловіка над жінкою, дітей над батьками, батьків над дітьми існують.

Доволі тривалий час в Україні ставлення до домашнього насильства залишалось суто "домашнім", а суспільство переважно закривало очі, мовляв, не варто пхати носа в чужу сім’ю.

Детальніше...
 
Затверджено Порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі
П'ятниця, 14 вересня 2018, 12:38

alt

Набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі»

Документом передбачено запровадження дієвого механізму виявлення фактів вчинення насильства та реагування на них місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, органами Національної поліції, закладами освіти та охорони здоров’я, службами для постраждалих осіб. Також буде здійснюватися інформаційний обмін між суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству, та моніторинг реалізації таких заходів.

Детальніше...
 
Детінізація ринку праці є одним з головних завдань на шляху розвитку економіки України та захисту прав людей
Четвер, 13 вересня 2018, 12:32

alt

Важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником на даний час є легалізація зайнятості населення. Тому з метою підвищення ефективності державної політики щодо захисту трудових прав людей, зменшення застосування незадекларованої праці та посилення дисципліни сплати податків і єдиного соціального внеску 5 вересня Урядом ухвалено розпорядження „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення».

Як свідчить практика багато роботодавців (в основному це малий та середній бізнес) не укладають трудові договори з найманими працівниками.

Детальніше...
 
Розпочато роботу щодо інформування роботодавців міста про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю
Понеділок, 10 вересня 2018, 12:35

alt

На працівників  управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Шосткинської міської ради покладено обов’язки здійснення моніторингу додержання законодавство про працю та зайнятість населення на території м.Шостка.

Відповідно до Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. №295, інспектори праці органів місцевого самоврядування здійснюють державний контроль за додержанням законодавства про працю з питань: своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин та проводять інформування про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю.

Детальніше...
 
До уваги одержувачів житлових субсидій!
Середа, 05 вересня 2018, 08:01

Повідомляємо, що 27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329, якою затверджений оновлений порядок призначення житлової субсидії з 1 травня 2018 року для усіх українців.

Детальніше...
 
Відбулося засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення
Вівторок, 28 серпня 2018, 13:02

alt

28 серпня 2018 року відбулося засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Питання легалізації зайнятості населення та заробітної плати залишається актуальним, адже на сьогодні факт офіційної зайнятості є визначальним фактором соціального захисту людини.

Детальніше...
 
До уваги жителів міста, хто отримував житлову субсидію в опалювальний період 2017-2018рр. та користувався індивідуальним опаленням!
Понеділок, 27 серпня 2018, 13:38

alt

31.08.2018 року закінчується прийом заяв на отримання коштів невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання газу та електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт електричної енергії.

Прийом заяв здійснюється за адресою:м. Шостка, вул. Свободи, 43а

       Адміністрація УПСЗН

 
До уваги керівників підприємств, установ, організацій!
Понеділок, 27 серпня 2018, 10:41

alt

Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради повідомляє, що в області працює КОП Сумської обласної ради «Навчально-виробничий центр», який має багаторічний досвід в організації роботи з виконання нормативно-правових актів з охорони праці, проведенні навчань, щорічних перевірок знань та занять з підвищення кваліфікації за різноманітними напрямками НПАОП.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 184
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates