Календар

< липня 2018 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Годинник

Ulti Clocks content

.


Новини, інформація,повідомлення

До уваги одержувачів житлових субсидій!

 

Повідомляємо, що 27 квітня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 329, якою затверджений оновлений порядок призначення житлової субсидії з 1 травня 2018 року для усіх українців.

Урядом наголошується, що відтепер призначення житлової субсидії для всіх українців, у тому числі і шосткинців, буде здійснюватись лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є особи:

1) у яких за інформацією ДФС та Пенсійного фонду України, взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або
- які отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії;
та/або
- які не сплатили єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

2) внутрішньо переміщені особи;

3) особи, члени сім'ї яких не зареєстровані за адресою домогосподарства;

4) особи, які є орендарями житлових приміщень (будинків);

5) особи, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають.

За інформацією шосткинцям звертатись до відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради за адресою: вул Горького, 4-А.

Заяву про призначення житлової субсидії ви можете скачати тут

Декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії ви можете скачати тут


 
Як сплачувати за комунальні послуги одержувачам житлових субсидій
Середа, 18 липня 2018, 07:33

alt

Відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, що затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329), житлові субсидії призначаються за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги та/або скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо, внеску/платежу об'єднанню на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком у межах соціальної норми житла, соціальних нормативів житлово-комунальних послуг, скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, витрат на управління багатоквартирним будинком і розміром обов'язкового відсотка платежу, визначеного в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Детальніше...
 
Ще раз про насильство в сім’ї
Понеділок, 16 липня 2018, 14:49

alt

Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки.       

Протягом тривалого часу в Україні на рівні суспільства проблеми насильства в сім’ї активно не обговорювалися. Будь-яке втручання у сімейні стосунки з боку держави та суспільства вважалося порушенням таємниці приватного життя та категорично не припускалося. Таке становище призвело до певного свавілля у сфері сімейних відносин та перетворення їх на область латентних правопорушень, які залишалися поза увагою компетентних органів державної влади.

Детальніше...
 
Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю запрошує на навчання
П'ятниця, 06 липня 2018, 14:04

alt

Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» (далі – Центр) є провідною реабілітаційною установою сфери управління Міністерства соціальної політики України. Метою діяльності Центру є надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю - громадянам України для забезпечення їх соціального, професійного, фізичного відновлення та зростання. Реабілітацію у Центрі проходять особи з інвалідністю з усіх регіонів України, включаючи таких з числа учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб тощо. З початку діяльності у Центрі пройшли реабілітацію майже 3500 осіб, кожний другий з яких працевлаштований на відкритому ринку праці за сприяння місцевих органів служби зайнятості.

Детальніше...
 
Розміри державних соціальних допомог з 01.07.2018 року
П'ятниця, 06 липня 2018, 10:15

alt

І. Закон України “Про державну допомогу сім'ям з дітьми”.

 1) допомога по вагітності та пологах з розрахунку

Розмір допомоги

З 01.07.2018 року

(25%*1841,00грн.)460,25 грн.

Детальніше...
 
У м.Шостка проводила роботу виїзна мультидисциплінарна бригада Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів
Четвер, 05 липня 2018, 10:25

alt

05 липня 2018 року на базі Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів проводила роботу виїзна мультидисциплінарна бригада комунальної установи Сумського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів у складі: директора центру Сущенко О.М. та  лікаря-педіатра Євтушенка О.Д.

У роботі виїзної бригади взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, дитячої лікарні, міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Детальніше...
 
Четвер, 05 липня 2018, 10:05

psnrsek

Детальніше...
 
Засідання міської комісії з розгляду питань призначення та надання населенню житлових субсидій, адресних соціальних допомог, пільг та інших питань соціального захисту
Четвер, 05 липня 2018, 09:59

alt

04 липня 2018 року в управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Наймитенко А.М. відбулося чергове засідання міської комісії з розгляду питань призначення та надання населенню житлових субсидій, адресних соціальних допомог, пільг та інших питань соціального захисту.

Детальніше...
 
Про зміни в законодавстві у частині забезпечення ТЗР осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення
Четвер, 05 липня 2018, 09:52

alt

Урядом 14.03.2018 року прийнято Постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». Цією постановою реформовано Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення, затверджений постановою  Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 №321 із змінами (далі – Порядок).

Детальніше...
 
У м. Шостка працював представник ПП «Форвадр-Орто»
Четвер, 05 липня 2018, 09:47

alt

05 липня 2018 року у приміщенні управління праці та соціального захисту населення проводив роботу регіональний представник ПП«Форвард-Орто» щодо прийняття індивідуальних замовлень на виготовлення ортопедичного взуття для осіб та дітей з інвалідністю. До кожної особи було застосовано індивідуальний підхід у підборі ортопедичного взуття, прийнято 8 замовлень.

-

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 183
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates