Календар

< березня 2014 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Четвер, 20 березня 2014, 14:49

alt

Запитання - відповідь: Чи надається субсидія громадянам, які зареєстровані, проживають і оплачують житлово-комунальні послуги, але не є власниками квартири (будинку)?

Згідно з п.6 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.95 р. № 848,

субсидія призначається уповноваженому власнику (співвласнику) житла, наймачу державного та громадського житлового фонду, членові житлово-будівельного (житлового) кооперативу, власнику (співвласнику) житлового приміщення, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації.

Виходячи з конкретних обставин, що склалися, на підставі рішень районних, районних у містах Києві і Севастополі державних адміністрацій та виконавчих органів міських і районних рад або утворених ними комісій та актів обстеження матеріально-побутових умов сім'ї субсидія може призначатися іншій особі, зареєстрованій у житловому приміщенні (будинку), яка сплачує вартість одержуваних житлово-комунальних послуг.

     Таким чином, ухвалення рішення щодо призначення житлової субсидії не власнику житлового приміщення є повноваженням названої комісії.

         Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства соціальної політики, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 13.03.2012р. № 108/132/154 затверджено Порядок тимчасового відкриття особових рахунків для оплати житлово-комунальних послуг зареєстрованим у житловому приміщенні (будинку) особам, які не є власниками такого приміщення (будинку), згідно з яким організації— надавачі послуг тимчасово, на строк від шести до 12 місяців, відкривають особові рахунки для оплати житлово-комунальних послуг на осіб, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але не є власниками такого приміщення (будинку), та щодо яких ухвалено рішення про призначення житлової субсидії.

      Особові рахунки відкриваються на підставі заяв цих осіб та письмової згоди власника (співвласника) житлового приміщення (будинку), з яким укладено договір про надання таких послуг

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates