Календар

< березня 2014 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 28 29 30
31            

Годинник

Ulti Clocks content

.


28 КВІТНЯ - ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ
Четвер, 27 березня 2014, 11:20

alt

Звернення щодо проведення в місті

з 10 березня по 10 квітня 2014 року

огляду – конкурсу на краще безпечне робоче місце

Мета та завдання конкурсу

     Конкурс проводиться до Дня охорони праці в Україні в рамках Всесвітнього дня охорони праці - з метою пропаганди безпечних і нешкідливих умов праці, підвищення активності та відповідальності роботодавців та працівників підприємств, організацій та установ, незалежно від форм власності, фізичних осіб, які використовують найману працю за створення безпечних умов праці та недопущення випадків виробничого травматизму та аварійності.

      Для організації і проведення конкурсу на підприємствах створюються постійно діючі оглядові комісії. До складу комісії включаються представники робочих органів ВД ФСННВ в Сумській області і первинної профспілкової організації (уповноважені найманими працівниками особи з охорони праці). При необхідності оглядові комісії можуть створюватись в структурних підрозділах.


  Організація та порядок проведення конкурсу

       У конкурсі приймають участь підприємства, організації та установи, незалежно від форм власності, фізичні особи, які використовують найману працю (надалі - підприємства) області.

        Конкурс проводиться з 10 березня до 10 квітня 2014року.

Основні показники для оцінки рівня промислової

безпеки та охорони праці

      Основним показником для оцінки рівня промислової безпеки та охорони праці є недопущення на підприємствах (робочих місцях) нещасних випадків та аварійності за 2013рік та січень-березень 2014року.

        Крім цього враховуються такі показники:

- забезпеченість працівників спецодягом, спецвзуттям та індивідуальними засобами захисту;

- виконання комплексних заходів щодо підвищення існуючого рівня охорони праці та промислової безпеки та фінансування цих заходів;

- проведення атестації робочих місць на відповідність нормативно- правовим актам з охорони праці в порядку і строки, визначені законодавством;

- наявність колективних договорів (угод) та відображення в них соціальних гарантій для працівників у галузі охорони праці;

- проведення оперативного контролю за станом охорони праці на робочих місцях;

- своєчасне проведення оглядів та випробування машин, механізмів, устаткування;

- наявність побутових приміщень для працівників;

- забезпеченість постійних робочих місць:

- документацією щодо безпечного ведення технологічного процесу;

- інструкціями з охорони праці;

- засобами колективного захисту працівників;

- медичними аптечками, миючими засобами та питною водою відповідно
до встановлених норм;

- знаками безпеки;

Підведення підсумків огляд - конкурсу та заохочення переможців


     Учасники конкурсу (роботодавці) подають до регіональних комісій до 11.04.2014року протоколи щодо участі в конкурсі та показники рівня промислової безпеки та охорони праці за підписом першого керівника підприємства за погодженням із страховим експертом управління ВД ФСНВ у Сумській області, закріпленим за даним підприємством.

     Регіональні комісії перевіряють відповідність наданих протоколів Конкурсу та визначають переможців. Визначення переможця оформлюється протоколом за підписом усіх членів комісії, та надають протоколи до територіального управління Держгірпромнагляду у Сумській області до 14.04.2014 року.

    Відповідно до наданих регіональними комісіями протоколів обласний організаційний комітет підводить підсумки конкурсу та визначає переможців на обласному рівні кращого безпечного робочого місця, в тому числі і переможців серед підприємств, у яких найбільше робочих місць приймало участь у конкурсі.

Переможці нагороджуються грамотами, дипломами, кубками та вимпелами «Переможець кращого безпечного робочого місця».

   Відповідно до клопотання обласного організаційного комітету роботодавець вирішує питання щодо матеріального заохочення працівників, які стали переможцями кращого безпечного робочого місця.

Оргкомітет по проведенню огляд -

конкурсу на краще безпечне робоче місце.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates