Календар

< березня 2014 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 28 29 30
31            

Годинник

Ulti Clocks content

.


Звернення
Четвер, 27 березня 2014, 08:09

Організаційний комітет з підготовки та проведення в місті Шостка заходів з нагоди Дня охорони праці в 2014 році звертається до структурних підрозділів Шосткинської міської ради, місцевих органів виконавчої влади, роботодавців, профспілок, керівників і працівників підприємств, установ та організацій міста Шостки

 

Шановні керівники!


За ініціативою Міжнародної організації праці (МОП) щорічно, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці. Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685 Україна також відмічає цю дату.

     З метою привернення уваги суспільства, роботодавців, громадських і профспілкових організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням, усвідомлення працівниками необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на робочому місці, вшанування пам`яті осіб, які загинули на виробництві міський голова Нога М.П. своїм розпорядженням затвердив План заходів з підготовки та проведення в м.Шостка заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні в рамках Всесвітнього дня охорони праці на 2014 рік. Заходи спрямовані на популяризацію безпечних та нешкідливих умов праці, участь держави та громадян у формуванні здорового сучасного виробничого середовища нашого міста. Найбільш широкомасштабними з них є: місячник з питань охорони праці та промислової безпеки на підприємствах міста під девізом: ”Дню охорони праці в Україні -без травм та аварій!”, огляд-конкурс на краще безпечне робоче місце, огляд-конкурс серед автомобільних перевізників пасажирів міста під гаслом: ”Культура і безпека пасажирів- перш за все!”, конкурс дитячого малюнка на тему: “Охорона праці очима дітей!” та інші.

            Зважаючи на важливість профілактики нещасних випадків та професійних захворювань на кожному підприємстві, Організаційний комітет звертається до керівників і працівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності, органів виконавчої влади, структурних підрозділів Шосткинської міської ради, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, профспілкових організацій, роботодавців із закликом переглянути своє ставлення до здоров`я працівників та зосередити свої зусилля на виконанні вимог Конституції України щодо забезпечення належних, безпечних і здорових умов праці та виконання вимог Закону України “Про охорону праці”.

            Охорона праці - невід`ємна складова забезпечення гармонійного розвитку суспільства, а збереження здоров`я та життя працівників залежить від кожного, хто бере участь у трудовій діяльності, та промислової безпеки. Тому важливо пам`ятати, що дотримання законодавства у сфері охорони праці, розвиток культури охорони праці у суспільстві стане запорукою збереження здоров`я працівників, а відтак і найціннішого — людського життя.

            Організаційний комітет звертається до представників засобів масової інформації з проханням забезпечити всебічне висвітлення заходів, які будуть проходити в нашому місті у рамках Дня охорони праці.

 

Організаційний комітет

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates