Календар

< березня 2014 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
           

Годинник

Ulti Clocks content

Засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури
Понеділок, 31 березня 2014, 10:58

alt

27 березня 2014 року відбулося розширене засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури за участю представників міської координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради під головуванням заступника міської голови Пустовіта В.Є.

У засіданні взяли участь члени координаційної ради та комітету доступності, зокрема, представники управління праці та соціального захисту населення, відділу містобудування та архітектури, інспекційного відділу №2 інспекції ДАБК в Сумській області, управління житлово-комунального господарства, управління освіти, міськрайцентру зайнятості, центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, міжрайМСЕК та громадських організацій міста, які опікуються проблемами інвалідів. Також, у засіданні взяла участь помічник народного депутата України Молотка І.Ф. Шульга О.В.

Було розглянуто ряд питань, що стосуються створення безперешкодного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями, зокрема, про створення умов доступності управління освіти Шосткинської міської ради до приміщення дитячого садочку №9 для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Підведено підсумки роботи комітету доступності та координаційної ради за 2013 рік.

Завідувач сектором відділу грошових виплат та компенсацій управління праці та соціального захисту населення Титович Т.Є. доповіла про забезпечення права інвалідів, дітей-інвалідів та осіб, які здійснюють за ними догляд на отримання соціальних виплат та компенсацій.

За результатами обговорення відповідальним особам були надані відповідні доручення.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates