Календар

< квітня 2014 >
П В С Ч П С Н
  2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Вівторок, 01 квітня 2014, 09:10

Увага!

      В березні 2014 року, розпочалаься перевірка інформації про доходи та майновий стан, отримувачів житлової субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім”ям, наданої в період з квітня по вересень 2013 року. Інформація про доходи перевіряється на підприємствах, організаціях та установах міста згідно затвердженого графіку.

    При виявленні недостовірної інформації, що надавала право на призначення державної соціальної допомоги та визначення її розміру, державна соціальна допомога припиняється з місяця у якому виявлено порушення, а сума надміру перерахованої допомоги повертається одержувачем до держбюджету.

     Станом на 01.01.2014 р. , управлінням праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради було призначено субсидії для відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги 13583 сім”ям, з них 4607 сімєй потребували обстеження матеріально-побутових умов проживання, проведених з метою підтвердження їх права на призначення допомоги.

    Обстеження матеріально-побутових умов сім”ї та перевірку достовірності інформації про доходи і майновий стан наданої громадянами при оформленні державної соціальної допомоги здійснює державний соціальний інспектор.

    При обстеженні умов проживання заявника, державний соціальний інспектор проводить співбесіду з особами, які входять до складу сім'ї, що звертається за призначенням соціальної допомоги, здійснює перегляд документів, які стосуються справи, складає акт. Особлива увага звертається на те, чи відповідає задекларована інформація про доходи та майновий стан, дійсності. Наприклад: заявник вказує в декларації низький розмір доходів, або їх відсутність, але при цьому у житловому приміщенні здійснений капітальний ремонт, придбані товари довгострокового вжитку, здійснена купівля автомобілю, житла, сплачується навчання дітей на контрактній основі або за кордоном та інше. Це може свідчити про те, що в сім'ї є додаткові джерела доходів. До поважних чи незалежних причин подання сім'єю відомостей про відсутність доходів або їх низький рівень може бути віднесено наступні обставини:

- інвалідність;

- тривала хвороба заявника або членів його сім'ї;

- багатодітність;

- неповна сім'я;

- неможливість одержання аліментів;

- смерть близьких родичів, тощо.

   При виникненні необхідності державний соціальний інспектор проводить співбесіду з додатковим колом осіб (роботодавець, чоловік (дружина), що проживає окремо, сусіди і т. п.) Проводить інформаційно-роз'яснювальну роботу про види державної соціальної допомоги, порядок звернення, тощо

  

   Під час виконування своїх професійних обов'язків, інспектор завжди має при собі службове посвідчення, яке повинен пред'явити.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates