Календар

< квітня 2014 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Годинник

Ulti Clocks content

.


МОЛОДІ СІМ'Ї ГОТУВАТИМУТЬ ДО ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ
Четвер, 10 квітня 2014, 10:50

alt

Урядом прийнято Державну цільову соціальну програму підтримки сім’ї на період до 2016 року.
Про її особливості та очікувані результати йшлося у ході спільного семінару Міністерства соціальної політики, ПРООН та Сумської облдержадміністрації: «Впровадження Програми підготовки молоді до подружнього життя».

      «Результати досліджень свідчать, що саме непідготованість людей, зокрема, молодого віку, до шлюбу та сімейного життя є одним з головних факторів, що унеможливлює формування щасливої сім’ї та спричиняє насильство, збільшення кількості розлучень і соціальне сирітство», – наголосив заступник начальника управління сімейної політики та соціальних послуг Департаменту сім’ї та дітей Міністерства соціальної політики України Федір ФОМІН.
       За його словами, одним із пріоритетів Програми визначено підготовку молоді до подружнього життя шляхом проведення презентацій, семінарів та навчань.
Керівник проекту ПРООН Олена ІВАНОВА зауважила, що Програма розвитку ООН надає допомогу в підготовці молоді до подружнього життя.
    «Ми сподіваємося, що результатом таких семінарів стане впровадження навчальних програм у кожному населеному пункті України. Таким чином, кожне молоде подружжя буде краще підготовленим до шлюбного життя», – зазначила керівник проекту.
     «Завдання влади на сучасному етапі полягає у формуванні сімейних цінностей, адже міцна сім’я – сильна держава. Саме тому ми повинні активізувати роботу соціальних служб, аби підготувати молодь до подружнього життя. Проведення спільного семінару Міністерства соціальної політики, ПРООН та Сумської облдержадміністрації стало дієвим кроком на цьому шляху», – підкреслила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Валентина ПІКІНА.
    Семінар щодо впровадження Програми підготовки молоді до подружнього життя на Сумщині проведено вперше. Подібні семінари відбудуться в Запоріжжі та на Рівненщині.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates