Календар

< квітня 2014 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29        

Годинник

Ulti Clocks content

.


Будинок-інтернат для осіб похилого віку та інвалідів
Середа, 30 квітня 2014, 09:21

alt

Для здійснення соціального захисту громадян, які за станом здоров’я потребують постійного стороннього догляду, в області функціонують 13 будинків-інтернатів соціальної сфери для громадян похилого віку, інвалідів з психоневрологічними захворюваннями, дітей-інвалідів з вадами розумового розвитку.

Одним із таких закладів на Поліссі є Воронізький будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів. Основним завданням будинку-інтернату є забезпечення належними умовами для проживання, надання медичної допомоги, людям, які потребують стороннього догляду та допомоги. Підопічні забезпечуються житлом з усіма комунально-побутовими зручностями та 4-х разовим харчуванням. Медичний блок має: кабінет лікаря, стоматологічний кабінет, фізіотерапевтичний кабінет, аромокабінет, масажний кабінет, кабінет ЕКГ, кабінет грязелікування, кабінет ЛФК.

Інваліди забезпечуються інвалідними візками, ортопедичним взуттям, милицями, необхідними медичними препаратами.

Для проведення дозвілля підопічних в будинку-інтернаті є актовий зал, настінні ігри, бібліотека, телевізори, кімната відпочинку. Обладнана кімната Духовності, в якій в дні релігійних свят служителі церкви серед підопічних проводять релігійну службу.

Направлення до будинку-інтернату здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення відповідно до Типового Положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричний пансіонат, пансіонат для ветеранів війни та праці, затвердженого наказом Міністерства праці та соціальної політики України 29.11.2001р. №549.

До будинку-інтернату приймаються на державне утримання особи похилого віку, які досягли пенсійного віку, та інваліди першої і другої групи, старші за 18 років, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, яким згідно з медичним висновком не протипоказане перебування у будинку-інтернаті та які не мають працездатних родичів, зобов’язаних їх утримувати за законом на підставі:

- особистої заяви громадянина похилого віку чи інваліда про його прийняття до будинку-інтернату;

- паспорта (або іншого документа, що засвідчує особу);

- медичної картки про стан здоров’я з висновком про необхідність стороннього догляду;

- довідки про розмір призначеної пенсії;

- довідки про склад сім’ї за встановленою формою;

- довідки МСЕК про групу інвалідності особи, що приймається до будинку-інтернату (за наявності групи інвалідності).

Протягом 2013 року до будинку-інтернату загального типу було направлено 10 осіб, з початку 2014 року - 1 особу.

30041


30042

30043


 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates