Календар

< травня 2014 >
П В С Ч П С Н
      2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Новини університету третього віку
Четвер, 01 травня 2014, 12:38

Факультет інформаційних технологій

        29 квітня 2014 року для студентів групи 1 Університету ІІІ віку Шестак Д.М. провів лекцію на тему “Робота з тренажерами миші і клавіатури”. Тренажер миші служить для тренування у виконанні основних дій мишею. Студентів ознайомили з роботою тренажера. Завдання користувача при роботі з тренажером полягає у 10-разовому послідовному виконанні основних дій мишею:

  • показати об'єкт (білий квадрат);
  • клацнути на об'єкті лівою кнопкою;
  • клацнути на об'єкті правою кнопкою;
  • перетягти об'єкт лівою кнопкою у вказане місце;
  • двічі клацнути на об'єкті лівою кнопкою.

    Є чотири рівні складності ("Первачок", "Школяр", "Ветеран" і "Професіонал"), які відрізняються розмірами об’єкта (білого квадрата).

     Тренажер клавіатури — це програма для напрацювання навичок друкування на клавіатурі комп'ютера. Кінцева мета використання такої програми — навчитися сліпому методу друкування, тобто набирати текст на клавіатурі не дивлячись на неї і використовуючи всі вільні пальці рук.

  

    Цього ж дня для студентів групи 2 Університету Галина Москаленко провела лекцію на тему “Безкоштовні програми, як їх установити у себе на компютері. Пошук, завантаження і установка.”

     Студентів ознайомили з переліком програм, пошуком в інтернеті необхідної інформації, альтернативою до установки платних програм, напрацювання навичок до установки програм.


Факультет англійської мови

     30 квітня 2014 року для відвідувачів університету проведена лекція Попковою А.І. на тему: “У лікарні. Ознайомлення з новими лексичними одиницями. Закріплення минулого часу Past Simple. Розвиток діалогового мовлення по темі”.

    Ознайомила з новими лексичними одиницями з цієї теми. Анастасія Попкова звернула увагу на вживання обставин часу: yesterday (учора), last week (минулого тижня), last year (минулого року), the other day (цими днями), the day before yesterday (позавчора), ago (тому) тощо. Складання речень: розповідних, заперечних та питальних.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates