Календар

< травня 2014 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Годинник

Ulti Clocks content

.


Середа, 07 травня 2014, 07:36

alt

Запитання - відповідь: У жовтні 2013 р. управлінням праці та соціального захисту населення мені було надано допомогу при народженні дитини. Оскільки нині проживаю в Іспанії за місцем роботи чоловіка, виплату допомоги було припинено. Чи правильно це?


        За статтею 1 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» громадяни України, в сім’ях яких виховуються та проживають неповнолітні діти, мають право на державну допомогу у випадках та на умовах передбачених цим Законом та іншими законами України.


    Відповідно до п.10 Порядку призначення та виплати державної допомоги сім’ям здітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 р. № 1751, допомога при народженні дитини надається одному з батьків дитини, опікуну, які постійно проживають разом з дитиною, з метою створення належних умов для її повноцінного утримання та виховання.

         Згідно з п.13 цього Порядку контроль за цільовим використанням допомоги й створення належних умов для повноцінного утримання і виховання дітей здійснюється державними соціальними інспекторами органів соціального захисту населення разом з управліннями (відділами) у справах сім’ї та молоді, службами у справах дітей й органами опіки та піклування через проведення моніторингу виплат і використання допомоги.

         У разі невідвідування матір’ю (батьком, опікуном) дільничного лікаря-педіатра (сімейного лікаря), під наглядом якого перебуває дитина віком до одного року, адміністрація лікувально-профілактичного закладу повідомляє про це орган соціального захисту населення за місцем проживання дитини.

         У разі встановлення факту нецільового використання коштів зазначені органи подають керівникові органу, що призначив допомогу, пропозиції щодо припинення її виплати.

         Виплата допомоги поновлюється, якщо особа, що фактично доглядає за дитиною (один з батьків дитини, опікун) звернулась впродовж шести місяців після припинення виплати допомоги до органу, що призначив допомогу, з письмовою заявою.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates