Календар

< травня 2014 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Годинник

Ulti Clocks content

.


П'ятниця, 16 травня 2014, 10:59

alt

Запитання - відповідь: Прошу надати роз'яснення, щодо додаткової відпустки одинокій матері, яка сама виховує двох дітей віком 16 і 14 років. Скількі днів додаткової відпустки надається такій працівниці 10 чи 17?


       Відповідно до ст. 19 Закону України “Про відпустки” жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, одинокій матері, батьку, який виховує дитину без матері (у тому числі й у разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла дитину під опіку, чи одному із прийомних батьків надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів.


       За наявності декількох підстав для надання цієї відпустки її загальна тривалість не може перевищувати 17 календарних днів.


      Отже, якщо одинока мати виховує двох дітей віком 14 і 16 років, вона має право на цю відпустку за однією підставою - тривалістю 10 календарних днів, а для надання працівниці такої відпустки тривалістю 17 календарних днів не виконується підстава «жінка, яка має двох або більше дітей віком до 15 років».

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates