Календар

< травня 2014 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Годинник

Ulti Clocks content

.


П'ятниця, 16 травня 2014, 13:05

alt

Запитання - відповідь: Державний службовець перебував у щорічній основній відпустці, під час якої захворіла дитина. В лікарні видали лікарняний лист на 10 днів по догляду за дитиною. Чи переноситься або продовжується в такому випадку щорічна основна відпустка матері (відповідно до ст.80 КЗпП України)?


      Відповідно до ст.80 Кодексу про працю України та ст.11 Закону України «Про відпустки» щорічна відпустка повинна бути перенесена на інший період або продовжена у разі тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку.


       У разі хвороби дитини під час перебування працівника у щорічній відпустці, йому видається листок непрацездатності по догляду за дитиною, щорічна відпустка на ці дні не продовжується.


 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates