Календар

< травня 2014 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Тіньовій зайнятості - НІ!
Понеділок, 19 травня 2014, 12:23

alt

Частиною 2 ст.2 та ст.24-1 Кодексу законів про працю України передбачено, що працівники реалізують право на працю на підставі укладеного трудового договору, який укладається між сторонами трудових відносин в письмовому вигляді та реєструється у державній службі зайнятості. Укладення трудового договору свідчить про те, що роботодавець та найманий працівник поклали на себе обов'язки, встановлені для сторін трудового договору, а саме: працівник зобов'язується виконувати роботу, передбачену трудовим договором, а роботодавець зобов'язується виплачувати працівнику заробітну плату на рівні, не нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати, забезпечувати безпечні умови праці та соціальні гарантії, передбачені законодавством.

     Але, трапляються випадки, коли роботодавець, аби уникнути податкового навантаження, використовує найману працю без належного оформлення трудових відносин.

 

   Працівник, який отримує зарплату в „конверті”, виявляється повністю беззахисним перед роботодавцем. Усна домовленість жодним чином не фіксується юридично, роботодавець сплачує стільки, скільки вважає за потрібне і доти, поки вважає за потрібне. Працівник не має жодних доказів на підтвердження дійсного розміру своєї заробітної плати та трудового стажу.

      Ухиляючись від оформлення трудових відносин з найманими працівниками, роботодавець позбавляє їх права на основну та додаткову відпустки, на оплату лікарняного, на дотримання встановленої законодавством норми тривалості робочого часу, на допомогу по безробіттю, на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та на пенсійне забезпечення. Погоджуючись на “тіньову” зайнятість, працівники повинні розуміти, що їх очікують ризики, пов’язані з захистом своїх трудових прав та соціальним захистом у разі скрутних життєвих обставин.


     Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що їх згода отримувати зарплату „в конвертах” позбавляє їх соціального захисту. Адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates