Календар

< червня 2014 >
П В С Ч П С Н
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Годинник

Ulti Clocks content

.


Колективні переговори, розробка і укладення колективного договору
Понеділок, 02 червня 2014, 12:34

alt

   Укладенню колективного договору передують колективні переговори. Строки, порядок ведення переговорів, вирішення розбіжностей, що виникають під час їх ведення, порядок розробки, укладення та внесення змін і доповнень до колективного договору, відповідальність за його виконання регулюються Законом України «Про колективні договори і угоди». Вести переговори і укладати колективні договори мають право представники найманих працівників, якщо на підприємстві, в установі, організації відсутні профспілки. Ініціатива проведення колективних переговорів може належати як роботодавцю, так і найманим працівникам, їх представникам. Будь-яка із сторін може розпочати переговори не раніш як за три місяці до закінчення строку дії колективного договору.

    Загальні збори (конференція) трудового колективу, схваливши проект колективного договору, визначають строк, протягом якого він повинен бути підписаний.         
    Закон України «Про колективні договори і угоди» встановив відповідальність осіб, які представляють власника або уповноважений ним орган чи профспілки або інші уповноважені трудовим колективом органи. Законодавством визначені і види порушень, за які винні особи підлягатимуть юридичній відповідальності.

   Відповідальність настає за:
 —  ухилення від участі в переговорах щодо укладення, зміни чи доповнення колективного договору;
 —  умисне порушення семиденного строку, протягом якого сторона повинна розпочати переговори з часу надходження письмового повідомлення іншої сторони про початок переговорів;
 —  незабезпечення роботи робочої комісії у визначені сторонами строки;
 —  порушення чи невиконання зобов'язань колективного договору;
 —  ненадання інформації, необхідної для ведення колективних переговорів;
 — ненадання інформації, необхідної для здійснення контролю за виконанням колективних переговорів.
    За вчинення вказаних порушень винні особи можуть притягатися до дисциплінарної чи адміністративної відповідальності.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates