Календар

< червня 2014 >
П В С Ч П С Н
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Годинник

Ulti Clocks content

.


День захисту дітей
Понеділок, 02 червня 2014, 14:19

      Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості й одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідну Україну.


      Мабуть, недарма з 365 днів року для дитячого свята обрали саме цей літній день – 1 червня, як першу сторінку чарівної дитячої казки. В ній буде все, що захочеш: походи, розваги, подорожі… Ну, якщо не на край землі, то хоча б в село до бабусі. А це - чи не найкраща річ.

      Щороку це свято у Шосткинському міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів відзначалось з неабияким розмахом. Тут і веселі конкурси та вікторини, і шашковий турнір та спортивні змагання, ну і, звісно, святковий концерт.

     В цьому році свято вийшло за межі Центру. За підтримки місцевих органів влади та народного депутата України І.Молотка і численних спонсорів свято відбулось у міському парку. Веселий клоун та інші витівники ні на мить не давали дітям перепочинку, залучаючи їх до цікавих конкурсів, вікторин, спортивних змагань. А від Васильцова Дмитра Вікторовича – голови правління Шосткинського фізкультурно-спортивного клубу «Інваспорт» - діти отримали солодощі. То ж немає сумніву, що свято додало всім присутнім гарного настрою та радісних миттєвостей.

    Закликаємо усіх щодня зігрівати теплом та любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

     Зичимо Вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, радості та змістовного відпочинку під час літніх канікул.

Директор Центру

Оксана Кривущенко

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates