Календар

< червня 2014 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Годинник

Ulti Clocks content

.


Допомога людям, які опинилися у складних життєвих обставинах
Середа, 18 червня 2014, 14:45

Проблема бездомності має своє ім’я та обличчя, бо стосується конкретних осіб із їхніми історіями життя. Залишившись без засобів на існування та сім’ї така людина зневірюється у собі та навколишньому світі і помалу доходить до стану, з якого самостійно вийти важко. Жебрацтво, голод, поневіряння та ночівля просто неба – це невеликий перелік того, чого натерпиться людина, відкинута суспільством.

Виявлення бездомних осіб здійснюється, зокрема шляхом проведення вуличної роботи (соціального патрулювання) фахівцями центрів обліку та інших закладів для бездомних, органів внутрішніх справ, охорони здоров'я, служб у справах дітей, представниками недержавних організацій тощо, а також у порядку самозвернення осіб.

Важливою складовою у процесі реінтеграції бездомних осіб є отримання реєстрації їх переважного місцезнаходження.

З метою сприяння у реєстрації бездомним, відновлення їх документів та надання даній категорії громадян необхідної допомоги у складі Шосткинського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) створено центр обліку бездомних громадян.

В територіальному центрі створено пункт прийому речей від населення для видачі їх особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

В центральній районній лікарні створено ліжко-місця для хворих з числа бездомних осіб та осіб, звільнених з місць позбавлення волі в разі необхідності надається медична допомога.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates