Календар

< червня 2014 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Семінар-нарада з питань взаємодії органів і установ м.Шостки
Четвер, 19 червня 2014, 08:46

         17 червня 2014 року під головуванням заступника міського голови Сиваєвої Н.О. відбулася семінар-нарада з питань взаємодії органів і установ м.Шостки, які здійснюють заходи з попередження насильства в сім`ї .


       У нараді взяли участь посадові особи та працівники управління праці та соціального захисту населення, служби у справах дітей, управління освіти, міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби дільничих інспекторів міського відділу УМВС України в Сумській області, КЛПЗ “Шосткинська дитяча лікарня”, які організовують та забезпечують виконання заходів з попередження насильства в сім`ї.


        Увагу учасників наради було привернуто до нагальних питань щодо попередження насильства в сім`ях містян: її актуальності, шляхів вирішення, необхідності взаємоінформування відповідальних служб і установ, їх взаємодії, проведенні профілактичних заходів, спрямованих на подолання стереотипів у сімейних відносинах, впровадження в суспільну свідомість гуманістичних моральних і культурних цінностей, формування ненасильницької ідеології в суспільстві, тлумачення норм Закону України “Про попередження насильства в сім`ї”, передбачувану ним відповідальність за вчинені дії, заклади та установи, де можна отримати допомогу.


      Підводячи підсумки семінару-наради, заступник міського голови Сиваєва Ніна Олексіївна відмітила важливість піднятих питань щодо налагодження взаємодії всіх зацікавлених установ з метою покращення ситуації в місті та висловила думку, що сім`я — це те місце, яке повинно бути світлим острівком безпеки та комфорту, місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися та почуватися вільно — і дитині, і дорослому, і особі похилого віку. А, отже, і спільною метою діяльності органів і установ м.Шостки, які здійснюють заходи з попередження насильства в сім`ї, є робота з тими сім`ями шосткинців, які потребують сторонньої допомоги в становленні своєї родини.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates