Календар

< липня 2014 >
П В С Ч П С Н
  2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Годинник

Ulti Clocks content

.


Вівторок, 01 липня 2014, 15:24

alt

Запитання - відповідь: Мій чоловік за життя був нагороджений медалями колишнього Союзу РСР "За безупречную службу" ІІ та ІІІ ступенів. Прошу роз’яснити, чи маю я право на отримання пенсії за особливі заслуги перед Україною у разі втрати годувальника?



Відповідь. Порядок призначення громадянам, які мають значні заслуги перед Україною, пенсій за особливі заслуги, а в разі їх смерті - членам сімей, визначено Законом України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (далі - Закон).
 Відповідно до статті 1 Закону, пенсії за особливі заслуги перед Україною встановлюються громадянам України, зокрема, нагородженим орденами України або колишнього Союзу РСР, медаллю "За відвагу" або медаллю Ушакова.


 Дія Закону на осіб, нагороджених медалями СРСР “За безупречную службу”, не поширюється.
 З огляду на викладене, для встановлення Вам пенсії за особливі заслуги перед Україною у зв’язку з втратою годувальника, - чоловіка, нагородженого медалями "За безупречную службу" ІІ та ІІІ ступенів, підстави відсутні

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates