Календар

< серпня 2014 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Годинник

Ulti Clocks content

.


П'ятниця, 15 серпня 2014, 09:35

alt

Запитання - відповідь: Я отримую пенсію державного службовця з 2010 року в розмірі 81 відсотка від заробітної плати. Відповідно до статті 37-1 Закону України “Про державну службу”, у разі підвищення розміру заробітної плати працюючим державним службовцям здійснюється перерахунок раніше призначених пенсій. У разі підвищення заробітної плати працюючим державним службовцям, у якому розмірі мені буде перераховано пенсію?


   Законом України “Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні” внесено зміни, зокрема, до частини 1 статті 37 Закону України “Про державну службу” (далі – Закон), які набрали чинності з 01.05.2014. 

    З урахуванням внесених змін пенсія державним службовцям призначається в розмірі 70 відсотків суми їх заробітної плати, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а особам, які на час звернення за призначенням пенсії не є державними службовцями, - у розмірі 70 відсотків заробітної плати працюючого державного службовця відповідної посади та рангу за останнім місцем роботи на державній службі, з якої було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.

   Статтею 37-1 Закону передбачено, що у разі підвищення розміру заробітної плати працюючим державним службовцям здійснюється перерахунок раніше призначених пенсій.

  Перерахунок пенсії здійснюється виходячи із сум заробітної плати, на які нараховуються страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування працюючого державного службовця відповідної посади та рангу на момент виникнення права на перерахунок пенсії.

   Враховуючи викладене, особам, які звертаються за перерахунком пенсії державного службовця після 01.05.2014, пенсія визначається в розмірі 70 відсотків від заробітної плати.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates