Календар

< серпня 2014 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Годинник

Ulti Clocks content

.


Про зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми
П'ятниця, 15 серпня 2014, 09:51

   Кабінет Міністрів України постановив від 25 червня 2014 року № 208 ухвалив зміни до Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми.

   Основні зміни в наданні потрібних документів для призначення допомоги при народженні дитини, реєстрації її місця проживання та проведення виплати допомоги для осіб, у яких закінчилася виплата допомоги при народженні дитини.


   Урядовим рішенням установлено новий перелік документів, потрібних для призначення допомоги при народженні дитини, реєстрації її місця проживання та проведення виплати допомоги для осіб, у яких закінчилася виплата допомоги при народженні першої дитини.

   Нині допомога при народженні дитини призначається на підставі пред’явлення паспорта заявника, свідоцтва про народження дитини та подання лише заяви та копії свідоцтва про народження дитини, на яку призначається допомога.

   У разі, якщо батьки (опікуни) під час звернення до органу соціального захисту за призначенням допомоги при народженні дитини не зареєстрували місця проживання новонародженої дитини, за їхньої згоди вони можуть у заяві зазначити дані, де вони бажають зареєструвати місце проживання дитини, подати квитанцію про сплату мита або документ про звільнення від його сплати.

   Орган соціального захисту населення впродовж трьох календарних днів надсилатиме зазначені документи та подання за формою, встановленою МВС України, до територіального підрозділу Державної міграційної служби України (додаток 27 до наказу МВС України від 22.11.2012 р. № 1077 «Про затвердження Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів»,зі  змінами, внесеними наказом від 21.01.2014 р.№ 43).

   Територіальні підрозділи Державної міграційної служби України впродовж п’яти календарних днів після отримання документів надаватимуть органу соціального захисту населення інформацію щодо реєстрації місця проживання дитини.

   Якщо особа, яка звернулась за допомогою, подала неправдиві відомості про реєстрацію місця свого проживання, територіальний підрозділ ДМС України повідомлятиме про це орган соціального захисту населення, який у свою чергу інформуватиме особу про неможливість зареєструвати місце проживання її дитини.

   У разі звернення осіб, місце проживання яких не зареєстроване; осіб, які вимушені були залишити місця проживання (з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції) та не мають можливості зареєструвати новонароджену дитину, рішення про призначення допомоги при народженні дитини ухвалюватиме орган соціального захисту населення на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов, складеного за місцем фактичного проживання сім’ї.

   Також урядовим рішенням установлено виплату допомоги в розмірі 130 грн. (на наступних 12 місяців) для осіб, у яких закінчилася виплата допомоги при народженні першої дитини, що виплачувалася 24 місяці.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates