Календар

< вересня 2014 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29          

Легалізація трудових відносин
Вівторок, 30 вересня 2014, 10:56

alt

Важливою проблемою в трудових відносинах між роботодавцем і найманим працівником є легалізація зайнятості населення. Як свідчить практика багато роботодавців (в основному це малий та середній бізнес) не укладають трудові договори з найманими працівниками.

Можна з упевненістю сказати, що не лише роботодавець винен у такому стані справ, а й сам працівник не завжди розуміє на що він погоджується.


Отримуючи заробітну плату неофіційно, «в конвертах», працівник насамперед втрачає свій фіксований трудовий та страховий стаж, що особливо відчутно позначаться на розмірі майбутньої пенсії, який буде, очевидно, мінімальним, оскільки передбачених внесків до Пенсійного фонду роботодавець за працівника і нелегальний працівник за себе не сплачують. Крім цього, особа без оформлення трудових відносин з роботодавцем нерідко втрачає виплати лікарняних, декретних, компенсацій за період перебування на екзаменаційній сесії, таку людину можуть звільнити в будь-який час без пояснень. Погоджуючись на “тіньову” зайнятість, працівники повинні розуміти, що їх очікують ризики, пов’язані з захистом своїх трудових прав та соціальним захистом у разі скрутних життєвих обставин.

Отже, наймана праця без належного оформлення трудових відносин містить чимало негативних явищ і проблема легалізації праці залишається актуальною.

Одним із напрямків легалізації тіньової зайнятості є реєстрація трудових договорів між фізичними особами - суб'єктами підприємницької діяльності та найманими працівниками, яка здійснюється у відповідності до наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 08.06.2001 № 260. У разі укладення трудового договору між працівником і фізичною особою фізична особа або за нотаріальним дорученням уповноважена нею особа повинна у тижневий строк з моменту фактичного допущення працівника до роботи зареєструвати укладений у письмовій формі трудовий договір у державній службі зайнятості за місцем свого проживання у порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення (ст. 24 – 1 КЗпПУ, п. 2 наказу Міністерства праці та соціальної політики України від 08.06.2001 № 260).

Шановні наймані працівники, пам'ятайте, що влаштувавшись на роботу підприємець має укласти з Вами трудовий договір, який повинен бути зареєстрований у державній службі зайнятості. Для того, щоб працівнику був зарахований повний місяць страхового стажу заробітна плата повинна виплачуватись відповідно до встановленого законодавством мінімального розміру ( з 1 січня 2014 року мінімальний розмір заробітної плати становить – 1218 грн) та з якої мають бути сплачені внески до Пенсійного фонду. Періоди, за які не сплачені внески, «випадають» із страхового стажу найманого працівника та не включаються в заробіток для обчислення пенсії.

Суб'єктам підприємницької діяльності теж слід пам'ятати, що використання нелегальної робочої сили, неоформлення трудових відносин або несвоєчасна реєстрація трудових відносин з найманим працівником - це порушення трудового законодавства, яке передбачає адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates