Календар

< жовтня 2014 >
П В С Ч П С Н
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Годинник

Ulti Clocks content

.


Зігріймо зрілість добротою і турботою
Четвер, 02 жовтня 2014, 13:36

alt

В народі кажуть, що кожна пора року відповідає певному етапу у житті людини. Весну і літо порівнюють із молодістю, а осінь і зиму – зі зрілістю. Тож недаремно, з настанням золотого періоду в природі першого жовтня вже другий десяток літ традиційно відмічають День людей похилого віку та День ветерана. Започаткування цієї дати стало виявом глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління, посилення уваги до їхніх потреб.

На сьогодні в Україні створено систему законодавств щодо соціального захисту літніх людей. Законодавчі акти спрямовані на підтримку громадян похилого віку, повернення їх до самостійного життя.


         Саме для реалізації політики, щодо соціального захисту людей похилого віку у місті створено територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

До його складу входить відділення соціально-побутової адаптації № 2, за адресою вул. Горького, 4а, в якому вже не один рік у затишній атмосфері, у дружньому колі збираються ветерани.

-

IMG_8554IMG_8557

          -

         З нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветерана першого жовтня у відділенні було проведено «День відкритих дверей». Присутні на цьому заході оглянули виставку робіт художньо-прикладного мистецтва відвідувачів відділення - ветеранів Сергійчик М.К., Вовни В.П., Федорченко Н.С., Аршук М

Від імені міського голови Ноги М.П. керуючий справами виконкому Кравченко О.М. поздоровила ветеранів та слухачів Університету третього покоління зі святом людей «елегантного» віку та з початком занять в Університеті. Також з привітальним словом до присутніх звернулися заступник начальника управління праці та соціального захисту населення, проректор Університету третього віку Скиба З.М., голова міської організації ветеранів Червонний Є.Г. та помічник народного депутата Молотка І.Ф. Шульга А.В., які побажали ветеранам міцного здоров’я, оптимізму, залишатися діяльними й активними.

         З великою пошаною та словами вдячності прийшли до ветеранів учні школи-гімназії. Діти не перший рік від своїх маленьких палких сердець дарують пісні, танці та вірші ветеранам.

-

IMG_8554IMG_8557

          -

-

           Захоплюючим був концерт, організований ансамблем ветеранів-відвідувачів відділення територіального центру «Полісянка».

      Після святкового заходу всі присутні ветерани були запрошені до чаювання зі солодощами від міського голови, народного депутата та спонсорів міста: ПАТ «Шосткинський хлібокомбінат», КП ШКЗ «Імпульс», ПП Неплюєв О.В, ПП Жмут А.М., ПП Касьяненко В.М. Не стали байдужими до цього свята також ПП Крамар В.Ф., ПП Колесник І.Г., ПП Кравцов А.О., за що ми їм щиро вдячні.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates