Календар

< жовтня 2014 >
П В С Ч П С Н
    1 2 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Годинник

Ulti Clocks content

.


Розширене засідання комітету доступності та координаційної ради
П'ятниця, 03 жовтня 2014, 14:13

alt

29 вересня 2014 року відбулося розширене засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури за участю представників міської координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради під головуванням заступника міської голови Пустовіта В.Є.

У засіданні взяли участь члени координаційної ради та комітету доступності, зокрема, представники управління праці та соціального захисту населення, управління житлово-комунального господарства, відділу містобудування та архітектури, центральної районної лікарні, міжрайМСЕК, управління освіти, центру зайнятості, центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, Шосткинської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, управління Пенсійного фонду України в м. Шостці та Шосткинському районі, відділу культури і туризму, сектору молоді, сектору з фізичної культури та спорту Шосткинської міської ради та громадських організацій міста, які опікуються проблемами інвалідів.

     Було розглянуто ряд питань, що стосуються створення безперешкодного середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями, зокрема, щодо облаштування паркувальних майданчиків відповідними дорожніми знаками для безоплатного паркування автомобілів, якими керують інваліди; щодо здійснення заходів по створенню умов доступності до приміщення дитячого садочку №9 для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

komdoct2Директор Шосткинської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Григорчук Т.Г. ознайомила присутніх з діяльністю Фонду.

     Керівник громадської організації “Інвалідів та учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Союз чорнобильців України” Ожоганич В.І. доповів про роботу організації.

   За результатами обговорення відповідальним особам були надані відповідні доручення.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates