Календар

< жовтня 2014 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Годинник

Ulti Clocks content

.


Надання соціальних послуг відділенням соціальної допомоги вдома
Середа, 08 жовтня 2014, 08:04

alt

Відділення соціальної допомоги вдома Шосткинського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) здійснює безоплатне в обсягах, визначених державними стандартами, соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) громадян, які за станом здоров'я не здатні до самообслуговування і не мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, або рідні є громадянами похилого віку чи визнані інвалідами в установленому порядку:

            - громадян похилого віку;

           - інвалідів (які досягли 18-річного віку), крім інвалідів унаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та соціальне медичне обслуговування відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності»;

            - хворих (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці). 

Відділення соціальної допомоги вдома може здійснювати обслуговування вищезазначених громадян, які не здатні до самообслуговування і мають рідних, які повинні забезпечити їм догляд і допомогу, відповідно до затверджених тарифів на платні соціальні послуги.

На підставі даних карти індивідуальних потреб у соціальному обслуговуванні (надання соціальних послуг) та медичного висновку укладається договір, у якому зазначаються види, зміст та обсяг послуг, що надаватимуться безоплатно або за плату, обумовлена періодичність, строки надання соціальних послуг, інші умови.

Відділення соціальної допомоги вдома згідно з умовами договору та відповідно до затвердженого графіку, але не менш як два рази на тиждень забезпечує відвідування громадян, яких воно обслуговує, організовує надання передбачених договором послуг, контролює їх якість, виявляє додаткові потреби, вживає заходів до їх задоволення.

Протягом 9 місяців 2014 року соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома надано соціально-побутові послуги 460 громадянам, в тому числі на платній основі – 34 громадянам.

-

ter1

-

ter3

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates