Календар

< лютого 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  

Годинник

Ulti Clocks content

.


Інформація про хід виконання програми зайнятості населення м.Шостки на період до 2017 року за підсумками 2014 року
Понеділок, 02 лютого 2015, 10:16

alt

Програма зайнятості населення м.Шостки на період до 2017 року ( далі -Програма зайнятості) розроблена з урахуванням Закону України “Про зайнятість населення”.

Метою програми-є забезпечення продуктивної зайнятості населення шляхом розширення сфери застосування праці та підвищення професійного рівня працездатного населення відповідно до суспільних потреб.

            Розширення застосування праці та стимулювання заінтересованості роботодавців у створенні нових робочих місць.

            За 12 місяців 2014 року загальний обсяг випуску товарної продукції склав 1152,4 млн.грн. Темп промислового виробництва становив 95,3% до 2013 року.

            За 9 місяців 2014 року обсяг інвестицій в основний капітал складає 65,4 млн.грн. Головним джерелом фінансування інвестицій в основний капітал, як і раніше, залишаються власні кошти підприємств та організацій.

            Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених в економіку міста, станом на 01.10.2014р. склав 34,2 млн.дол.США (на 01.01.2014р. – 40,55 млн.дол.США).

            У місті реалізується проект “Розвиток індустріального парку “Свема”. Відповідно до Закону України «Про індустріальні парки» Індустріальний парк «Свема» внесено до Реєстру індустріальних парків.

             На даний час під адміністративним супроводом знаходиться інвестиційний проект ПАТ “Фармак” по будівництву фармацевтичного підприємства з виробництва активних інгредієнтів. У рамках даного проекту у 2015 році планується створити понад 70 нових робочих місць.

             Наказом Міністерства соціальної політики України від 23.09.2013 №611 затверджено Методику створення нових робочих місць, за якою збір даних та їх узагальнення в розрізі регіонів здійснює Мінсоцполітики. Але зважаючи на актуальність даного питання, управління праці та соціального захисту Шосткинської міської ради здійснює вивчення питання створення нових робочих місць. Так, у 2014 році юридичними особами створено 150 нових робочих місць, укладено 716 трудових договорів між фізичними особами-підприємцями і найманими працівниками, з них — 173 на нові робочі місця, до підприємницької діяльності залучено 168 мешканців міста.

            Одними з пріоритетних напрямів діяльності, що забезпечуватимуть реалізацію державної політики соціального захисту населення від безробіття- є стимулювання збереження існуючих робочих місць, легалізації зайнятості та створення нових робочих місць шляхом компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску за працевлаштування громадян та стимулювання розвитку малого підприємництва шляхом надання компенсації в розмірі щомісячного єдиного внеску за створення нових робочих місць та працевлаштування на них безробітних у пріоритетних галузях економіки.

            Працівниками центру зайнятості з роботодавцями постійно проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота щодо можливості отримання компенсації витрат по сплаті єдиного соціального внеску за працевлаштованих безробітних.         У місцевій газеті «Перекресток» від 08.05.2014 та від 18.09.2014 розміщені інформаційні матеріали «Про надання компенсації єдиного соціального внеску роботодавцям, які створюють нові робочі місця» та «Створи нове робоче місце – отримай компенсацію!». Роботодавцям направлені листи з роз’ясненням механізму надання компенсації фактичних витрат по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. На місцевому телебаченні ТРК «Акцент» 08.10.2014 висвітлено матеріал щодо механізму компенсації єдиного соціального внеску.

            За 2014 рік на новостворені робочі місця з компенсацією роботодавцям витрат по сплаті єдиного соціального внеску працевлаштовано 23 зареєстрованих у центрі зайнятості мешканців міста. Упродовж звітного року 18 роботодавців отримали компенсацію витрат по сплаті єдиного соціального внеску у сумі 84,8 тис. грн. за 38 працевлаштованих безробітних.

            Для орієнтації безробітних на залучення до підприємницької діяльності у 2014 році організовано та проведено 26 профорієнтаційних семінарів, які відвідали 180 безробітних. Проведено навчання 37 безробітних за програмою «Основи малого підприємництва». До підприємницької діяльності залучено 28 безробітних громадян шляхом надання одноразової допомоги по безробіттю для започаткування власної справи. Прогнозний показник програми зайнятості виконано на 121,7%.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 546 осіб, або 127,0% від запланованого, у тому числі 532 безробітних взяли участь у громадських роботах, які є суспільно корисними для громади міста.

Міськрайцентром зайнятості з КП «Шостка –Зеленбуд» укладено 19 договорів про організацію громадських робіт та фінансування їх організації. Вказані роботи проводились за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та місцевого бюджету пропорційно. На фінансування організації громадських робіт витрачено коштів на загальну суму 490,4 тис. грн.

            У 2014 році до Шосткинського міськрайонного центру зайнятості інформацію про заплановане масове вивільнення 477 працівників надали 7 роботодавців (Шосткинський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, ОСББ “Почин”, Шосткинське управління держказначейства, Шосткинська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Сумській області, філія “Шостка-грант”, Шосткинський професійний ліцей, Шосткинське управління по експлуатації газового господарства). Спеціалістами міськрайонного центру зайнятості надано комплекс послуг у ситуаціях запланованого вивільнення працівників.

Проводиться інформаційно-роз'яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин та забезпеченню прав застрахованих осіб на ринку праці, у тому числі за участю соціальних партнерів.

            На веб-сайті управління праці та соціального захисту населення розміщено 8 статей з питань легалізації “тіньової” зайнятості. Дане питання висвітлювалося при проведенні 7 прес-конференцій та 8 семінарах, проведених Шосткинською об'єднаною державної податковою інспекцією. На телебаченні з цього питання відбулося 23 виступи. Проведено 350 бесід з платниками податків, де обговорювались питання своєчасної сплати податків і зборів, легалізації заробітної плати. За поданням податкової інспекції та управління Пенсійного фонду України в м.Шостці та Шосткинському районі в засобах масової інформації з питань легалізації “тіньової” зайнятості опубліковано 9 статей.

Для роз’яснення законодавства про зайнятість населення, переваг легальної зайнятості у 2014 році міськрайцентром зайнятості були організовані та проведені 278 інформаційних семінарів, які відвідали 2880 громадян з числа безробітного населення міста.

З метою консультування з питань законодавства про зайнятість населення, співпраці суб’єктів господарювання із службою зайнятості при доборі працівників, легалізації зайнятості для роботодавців і населення проведено 131 інформаційно-консультативний захід, у яких взяли участь   942   роботодавці   та 732 безробітних громадян.

            З метою подолання негативних тенденцій у сфері зайнятості населення та здійснення заходів, спрямованих на захист прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками, у місті працює робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. У минулому році проведено 9 засідань. Обстежено та заслухано на засіданнях робочої групи 77 суб’єктів господарювання, виявлено 31 “тіньове” робоче місце. За результатами проведеної роботи всі місця легалізовані.

            Постійно здійснюється контроль за дотриманням чинного законодавства щодо умов праці, атестації робочих місць, соціального захисту працівників, зайнятих на роботах з несприятливими умовами праці на підприємствах, в організаціях та установах міста.

Протягом 2014 року було перевірено та обстежено 41 підприємство, установа та організація міста.

Кількість працівників, які у відповідності з чинним законодавством за результатами проведених атестацій робочих місць за умовами праці, отримали право на пільгове пенсійне забезпечення становить 2,0 тис.чол., на додаткові відпустки за роботу в несприятливих умовах праці - 2,9 тис.чол., на доплати за роботу в несприятливих умовах праці - 3,2 тис.чол.

При укладанні колективних договорів роботодавцям надаються рекомендації щодо включення положень про забезпечення рівних можливостей жінок і чоловіків у реалізації своїх прав на працю. У минулому році зареєстровано 35 колективних договорів.

 

Підвищення професійного рівня та конкурентоспроможності економічно активного населення

 

   Для ефективної організації професійного навчання зареєстрованих безробітних здійснюється аналіз попиту та пропозиції робочої сили у професійному розрізі. З метою задоволення поточних та перспективних потреб роботодавців у кваліфікованих робітниках міськрайцентром зайнятості у 2014 році було організовано професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації для 386 зареєстрованих безробітних громадян, що складає 84,3% від програмних показників.

            Упродовж 2014 року бажаючих підтвердити кваліфікацію, рівень професійних знань, умінь та навичок за результатами неформального професійного навчання за робітничими професіями не було.

Шосткинський міськрайцентр зайнятості сприяє розширенню можливостей щодо підвищення конкурентоспроможності осіб віком старше 45 років. Для проходження професійного навчання 21 житель міста, яким виповнилося 45 і більше років, отримали ваучер (кошти) на навчання або підвищення кваліфікації.

 

Підвищення мобільності робочої сили на ринку праці та удосконалення регулювання трудової міграції

 

       З роботодавцями проведено 83 семінари, на яких доводилася інформація про професійно-кваліфікаційний склад безробітних осіб, які перебували на обліку в центрі зайнятості, розглядалися питання про переваги співпраці суб’єктів господарювання із службою зайнятості при доборі працівників, про права та обов’язки роботодавців у сфері зайнятості населення.

На базі Шосткинського міськрайцентру зайнятості створений гендерний інформаційний центр, завдання якого-надання якісної, оперативної та різноманітної інформації соціальними службами міста та району, громадськими організаціями з метою подолання правової та суспільної необізнаності, підвищення самооцінки, подолання психологічних тисків, виходу із стресових ситуацій з найменшими ризиками для особистості, вирішення питання соціальної незахищеності, формування активної позиції жінки на рину праці і в суспільстві.

За звітний рік проведено 15 семінарів з гендерних питань, в яких взяли участь 222 безробітних.   У роботі 8 семінарів «Жінка і праця» взяли участь 118 жінок. Проведено 15 семінарів для молоді «Особливості зайнятості молоді», якими охоплено 130 осіб.

 

Сприяння зайнятості громадян, які потребують соціального захисту і не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці

 

На новостворені робочі місця шляхом компенсації роботодавцям витрат по сплаті єдиного соціального внеску працевлаштовано 7 зареєстрованих у центрі зайнятості безробітних осіб, які є неконкурентоспроможними на ринку праці.

Спеціалістами управління праці та соціального захисту населення, працівниками міськрайцентру зайнятості проводиться роз’яснювальна робота серед інвалідів щодо направлення їх на навчання до центрів професійної реабілітації інвалідів та до інших навчальних закладів системи Мінсоцполітики з метою отримання професії відповідно до індивідуальних програм реабілітації. З цього питання розміщені інформації в місцевих газетах, на веб-сайті управління праці та соціального захисту населення, на офіційному сайті міської ради.

Згідно з рекомендаціями медико-соціальних експертних комісій у 2014 році проходили профнавчання 4 особи з інвалідністю. За сприяння міськрайцентру зайнятості працевлаштовано 47 осіб з інвалідністю. У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 2 особи з інвалідністю. Станом на 01.01.2015 на обліку в міськрайцентрі зайнятості перебуває 151 особа з інвалідністю.

Виконавцями програми зайнятості населення м. Шостки на період до 2017 року і надалі буде забезпечуватися виконання головної мети Програми – забезпечення продуктивної зайнятості, упередження проявів масового та довготривалого безробіття, легалізації тіньової зайнятості, розвитку підприємництва, проведення в місті активної соціально – економічної політики.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates