Календар

< лютого 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  

Годинник

Ulti Clocks content

.


Затверджений порядок отримання лікарняних, допомоги на поховання та декретних тимчасовими переселенцями
Середа, 04 лютого 2015, 10:48

alt

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності постановою від 26.12.2014 № 37 затвердив Порядок надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції (далі — Порядок).

            Порядок визначає механізм надання матеріального забезпечення у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО, за такими видами:

            - допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною);

            - допомога по вагітності та пологах;

            - допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві).

     Матеріальне забезпечення надається особам, які перебувають (перебували) у трудових відносинах із роботодавцями чи були добровільно застраховані й переміщуються із Криму та районів проведення АТО, й отримувачам допомоги на поховання застрахованих осіб і які не реалізували свого права на отримання матеріального забезпечення та не можуть реалізувати своє право на отримання матеріального забезпечення у зв'язку з переміщенням.

            Датою переміщення вважається дата, зазначена в довідці про взяття на облік як особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території або району проведення АТО, виданій у порядку, передбаченому постановою КМУ від 01.10.2014 № 509 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції».

            Для отримання матеріального забезпечення застрахованим особам слід звернутись особисто або через законного представника до районної, міжрайонної, міської виконавчої дирекції відділення Фонду за фактичним місцем проживання (перебування) із заявою. Заява повинна містити реквізити й номер поточного рахунка застрахованої особи для зарахування матеріального забезпечення.

            Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates