Календар

< лютого 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  

Годинник

Ulti Clocks content

.


ДО УВАГИ АБІТУРІЕНТІВ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ ТЕХНІКУМ-ІНТЕРНАТ
Середа, 11 лютого 2015, 14:22

alt

Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат є одним із небагатьох освітянських закладів, де здобувають освіту найнезахищеніші члени суспільства – інваліди та діти-інваліди.

Для вирішення основних завдань підготовки конкурентноспроможних спеціалістів у навчальному закладі створено потужну матеріально-технічну базу: сучасно обладнані навчальні кабінети, інформаційний центр, бібліотеку з читальними залами і філію у гуртожитку, два кабінети автоматизованого робочого місця спеціаліста. Оздоровчо-реабілітаційна база включає басейн, зал для ігрових видів спорту, зал лікувальної фізкультури, оснащений спеціалізованими тренажерами, медичний пункт, у структурі якого фізіотерапевтичний, стоматологічний, маніпуляційний, лікарський кабінети. До послуг студентів сучасний комфортабельний гуртожиток з блоками обслуговування студентів на кожному поверсі, перехідна галерея між навчальним корпусом та гуртожитком.

Зараховані на навчання до технікуму інваліди та діти інваліди забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне 4-х разове харчування, проживання в гуртожитку, безкоштовне оздоровлення в літній період в лікувально-оздоровчому центрі). Студентам технікуму пенсія виплачується в повному обсязі.

Технікум оголошує прийом абітурієнтів на 2015-2016 рік за спеціальностями:

  1. 1.Бухгалтерський облік (системи АПК) на 1-2 курси денного відділення.
  2. 2.Економіка підприємства (системи АПК) на 2 курс денного відділення.
  3. 3.Соціальна робота на 1 курс денного відділення.

УМОВИ ПРИЙОМУ

      Прийом до технікуму осіб з обмеженими фізичними можливостями (інваліди І-ІІІ груп та діти-інваліди), які вступають на основі базової загальної середньої освіти (9 класів) проводиться на І курс на конкурсній основі за результатами наступних вступних випробувань.

На спеціальність «Бухгалтерський облік»:

  1. 1.Українська мова – диктант;
  2. 2.Математика – усно.

На спеціальність «Соціальна робота»:

1 Українська мова – диктант;

2. Історія України – усно.

Для конкурсного відбору на основі повної загальної середньої освіти з числа осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, які вступають до технікуму за кошти юридичних та фізичних осіб, приймальною комісією навчального закладу зараховуються результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень підтверджені сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти з української мови і літератури та математики (базового рівня), виданими у 2015 році.

Для більш повної і детальної інформації про діяльність, терміни і умови прийому до зазначеного технікуму необхідно звернутись до управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (вул. К. Маркса, 43а, кабінет №7, тел. 4-79-28).

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates