Календар

< лютого 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 21 22
23 24 25 26 27 28  

Годинник

Ulti Clocks content

.


Свята та будні ветеранів
П'ятниця, 20 лютого 2015, 09:41

alt

Закінчується зима, швидко проходять зимові місяці. Кожен із них багатий народними святами, які неможливо не відсвяткувати.

Лютий місяць багатий народними і сучасними святами: День Святого Валентина, Стрітення, Масляна, свято рідної мови.

У відділенні соціально - побутової адаптації № 2 Шосткинського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ветерани дотримуються народних традицій, святкують і бережуть їх, вітають і відзначають свята.

    На минулому тижні ветерани відділення відсвяткували День закоханих. Учасники ансамблю «Полісянка» на слова народної пісні «Гуляв я три роки…»       зробили невеличку виставу, разом із відвідувачами співали пісні про кохання, про долю людську, читали вірші, брали участь у конкурсах, а потім кружляли у танці. Після закінчення заходу у дружньому колі пили чай із солодощами.


IMG_9714

IMG_9715


    16 лютого у відділенні відбулося заняття теологічного факультету Університету третього віку, на якому протоієрей Володимир розповів про Богослужіння православної церкви, Божественну Літургію, відповів на запитання слухачів.


IMG_9813

    17 лютого на заняття економічно-правового факультету було запрошено представника Шосткинського відділення пенсійного фонду Молчан В.М., яка ознайомила слухачів зі змінами до статті 164 Податкового кодексу щодо оподаткування пенсій, розмір яких перевищує три мінімальні заробітні плати, на сьогоднішній день це становить 3654грн., розповіла про порядок оподаткування. Валентина Молчан відповіла на запитання ветеранів.

IMG_9815

    18 лютого на занятті факультету «Із джерел Поліського краю» відвідувачі під керівництвом Сергія Романцова робили витинанки до Дня 8 березня, щоб потім подарувати своїм близьким і друзям.

IMG_9828

    Останній тиждень перед Великим постом називають Масляною. У деяких місцевостях на Масляну «справляли Колодку». У понеділок жінки збиралися в корчмі і клали на стіл дровиняку, якій давали ім’я Колодка, святкували її народження. Так наші відвідувачі вирішили відродити це дійство, при цьому жартували і співали колискові пісні, потім пригощались млинцями і оладками.

    Звичайно, хочеться, щоб більше було свят і добрих подій у світі. Щоб раділи люди, лунала народна пісня із задушевними одвічними словами.

   Але події на сході України не залишають байдужими наших ветеранів, тому вони вирішили надати посильну допомогу бійцям, які захищають нашу Батьківщину. Відвідувачі територіального центру підготовили та передали матеріали мешканці міста Ніні Малої для виробу необхідних речей нашим воїнам.     

 

IMG_9832                    

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates