Календар

< березня 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Годинник

Ulti Clocks content

.


Організація забезпечення санаторно-курортним лікування ветеранів війни та інвалідів
Понеділок, 02 березня 2015, 09:17

alt

Законами України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, „Про жертви нацистських переслідувань” та “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” передбачено інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, інвалідам з дитинства та загального захворювання безоплатне санаторно-курортне лікування.

     Путівки до санаторіїв видаються органами соціального захисту населення згідно з встановленою чергою в міру надходження путівок та відповідно до медичних рекомендацій з урахуванням пільг, встановлених для конкретної категорії осіб.

Зазначені вимоги установлені Порядком забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчими органами міських рад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 №187 (зі змінами).

   З метою підтримки здоров’я ветеранів війни та інвалідів у сфері управління Мінсоцполітики діє 4 санаторії, а саме: „Перемога” (м. Київ), „Батьківщина” (м. Трускавець), „Слава” (м. Миргород), „Салют” (м. Одеса).

   Також, для ветеранів війни управління соціального захисту населення закуповують санаторно-курортні путівки за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

      Крім того, за бюджетною програмою „Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів”, до складу якої входить санаторно-курортне лікування інвалідів, Фонд соціального захисту інвалідів щороку в межах чинного законодавства проводить тендер на закупівлю санаторно-курортних путівок для інвалідів різних профілів захворювання.

     Протягом 2014 року забезпечено санаторно-курортними путівками 100 мешканців міста із числа ветеранів війни та інвалідів, а саме:

  • 10 інвалідів війни;
  • 8 учасників бойових дій;
  • 24 учасників війни;
  • 11 осіб, на яких поширюється дія Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;
  • 2 осіб, на яких поширюється дія Закону України „Про жертви нацистських переслідувань”;
  • 40 інвалідів загального захворювання та з дитинства;
  • 5 осіб, які супроводжували інвалідів І групи.

З початку 2015 року забезпечено путівками 8 осіб, із них:

  • 2 інваліда війни;
  • 6 інвалідів загального захворювання.

     На даний час на обліку в управління праці та соціального захисту населення для забезпечення санаторно – курортними путівками перебуває 428 осіб, в тому числі: 66 ветеранів війни та 362 інваліда загального захворювання та з дитинства.

     Для одержання путівки до управління праці та соціального захисту населення подається заява та медична довідка лікувальної установи за формою № 070/о.

Детальну інформацію про порядок забезпечення санаторно-курортними путівками пільгову категорію громадян можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (вул. К. Маркса, 43а, кабінет №7, тел. 4-79-28).

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates