Календар

< травня 2015 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Годинник

Ulti Clocks content

.


Забезпечення санаторно-курортним лікування постраждалих учасників АТО
П'ятниця, 08 травня 2015, 15:00

alt

Механізм забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням визначено Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 №200.

Дія цього Порядку поширюється на осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції, та яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни.

Органи соціального захисту населення забезпечують зазначених осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів відповідно до медичних рекомендацій в порядку черговості в міру надходження путівок:

1)учасників бойових дій - щороку строком на 18-21 день;

2)інвалідів війни - позачергово щороку строком на 18-21 день;

3)інвалідів із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) — відповідно до медичних рекомендацій, з них:

І та ІІ групи - до санаторіїв спінального профілю з лікуванням строком на 35 днів;

ІІІ групи - до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18-21 день.

     Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а такі, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, - за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

     Для взяття на облік особа чи її законний представник подає:

  • заяву;
  • медичну довідку лікувальної установи за формою №70/о;
  • копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
  • документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

      Розподіл путівок до санаторно-курортних закладів здійснюється Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерорестичної операції за погодженням з Мінсоцполітики на підставі поданої структурними підрозділами з питань соціального захисту населення інформації про необхідну кількість путівок відповідного профілю.

       Закупівля послуг із санаторно-курортного лікування здійснюється за рахунок коштів державного бюджету в межах видатків, передбачених на зазначену мету, на відповідний рік.

         Детальну інформацію про порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників АТО можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (вул. К.Маркса, 43а, кабінет №7, тел. 4-79-28).

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates