Календар

< травня 2015 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Годинник

Ulti Clocks content

.


ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ З ДОНБАСУ ТА КРИМУ ПОДОВЖЕНО ВИПЛАТУ АДРЕСНОЇ ДОПОМОГИ
Четвер, 07 травня 2015, 15:33

alt

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Відповідною постановою від 31 березня 2015 року уряд подовжив на 6 місяців термін, впродовж якого держава виділяє додаткову фінансову підтримку внутрішньо пере­міщеним особам. Адресна допомога призначена для по­криття витрат на проживання, зокрема, на оплату житло­во-комунальних послуг.

          Для подовження грошових виплат на 6 місяців уповноважений представник сім'ї має зверну­тися до управління праці та соціального захисту населення за фактич­ним місцем проживання (перебування). До заяви, в якій потрібно повідомити про відсутність змін, що впливають на призначення грошової допомоги, уповноважений представ­ник додає довідки про взяття на облік всіх членів сім'ї, строк яких подовжено на наступний період. Поновити довідки мож­на також в управлінні праці та соціального захисту населення.

Розмір виплат для непра­цездатних осіб (пенсіонерів, дітей) становить 884 гривні на одну людину (члена сім’ї); для інвалідів - 949 гривень, для працездатних осіб - 442 гривні. Загальна сума допомоги на сім'ю розраховуватиметься як сума розмірів допомоги на кожного члена сім'ї та не може перевищувати 2400 гривень.

Грошова підтримка призначається тільки тим переселенцям, які фактично перебувають у місті. Нагадуємо, що для цього потрібно за­реєструватися в Єдиній інформаційній базі даних про пере­селенців за місцем фактичного проживання та отримати відпо­відну довідку про взяття на облік..

Особам працездатного віку, яким грошова допомога була припинена у зв'язку з непрацевлаштуванням, грошова допо­мога на наступний строк не призначається. Також на неї не мають права сім'ї, що мають житлове приміщення, яке зна­ходиться поза зоною АТО чи окупованої території; два і більше транспортних засобів, депозит більше 10-кратного прожиткового мінімуму для працездатних осіб (12 180 гривень).

У разі виявлення факту подання недостовірної інформації або неповідомлення про зміну обставин, що впливають на призначення грошової допомоги, її виплата припиняється. Суми грошової допомоги, виплачені надміру внаслідок подання документів з недостовірними відомостями, повертаються на вимогу уповноваженого органу.

 

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates