Календар

< жовтня 2015 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Годинник

Ulti Clocks content

.


Семінар як форма співпраці органу місцевого самоврядування з профспілками та роботодавцями
Понеділок, 12 жовтня 2015, 07:28

alt

З метою співробітництва управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради з профспілками та роботодавцями міста 08 жовтня 2015 року в центрі соціального партнерства і творчості для керівників та голів профспілкових комітетів (представників трудових колективів) підприємств, установ та організацій відбувся семінар з питань колдоговірного регулювання, атестації робочих місць та соціального захисту мобілізованих.

            Захід організовано та проведено управлінням праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради.

            Увагу учасників семінару було зосереджено на локальності колективного договору, який у відповідності з чинним законодавством України є регулюючим нормативним актом на підприємствах, в установах та організаціях усіх форм власності щодо виробничих, трудових та соціально-економічних відносин, забезпечуючим соціально-правовий захист працівників, узгоджуючим інтереси працівників та власника або уповноваженого ним органу. Правові засади розробки та укладення колективних договорів визначені Кодексом законів про працю України, Законом України «Про колективні договори і угоди» та іншими нормативно-правовими актами.

-

SDC11945

            Відповідно до статті 15 Кодексу законів про працю України усі колективні договори підлягають повідомній реєстрації. Постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115 затверджено Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.

         Керівникам та головам профспілкових комітетів підприємств, установ та організацій було рекомендовано включати до колективних договорів зобов'язання, що гарантують рівні права та можливості жінок і чоловіків, соціальний захист ветеранів та людей похилого віку, недопущення дискримінації працівників за будь-якими ознаками.

            Також на семінарі були розглянуті питання щодо проведення атестації робочих місць за умовами праці та регулювання питань охорони праці в колективному договорі.

SDC11958

           Присутніх було ознайомлено з порядком надання пільг та соціальних гарантій учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, забезпечення їх санаторно-курортним лікуванням, технічними та іншими засобами реабілітації. З метою повернення учасників антитерористичної операції до продуктивної зайнятості, підвищенню їх конкурентоспроможності на ринку праці учасників семінару проінформовано про послуги соціальної та професійної адаптації учасникам антитерористичної операції.

          До семінару долучилася начальник відділу взаємодії з роботодавцями міськрайцентру зайнятості Алхімова А.М., яка ознайомила присутніх з Порядком здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб,   затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2015 № 696.

-

SDC11963

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates