Календар

< листопада 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Національний механізм взаємодії суб`єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні, в дії
Понеділок, 02 листопада 2015, 16:04

alt

З метою реалізації на місцевому рівні проекту “Поширення Національного механізму взаємодії суб`єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні” на базі міського центру соціального партнерства та творчості 28-29 жовтня 2015 року відбувся тренінг “Протидія торгівлі людьми, ідентифікація постраждалих та робота з ними для всіх суб`єктів взаємодії м. Шостки та Шосткинського району”.

         Тренінг проведено Сумською обласною громадською організацією “Майбутнє Сумщини” і Сумською обласною організацією Ліги соціальних працівників України за фінансової підтримки уряду Канади та організаційної підтримки управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради і управління соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації.

         Учасниками тренінгу стали працівники управлінь соціального захисту населення, освіти, молоді та спорту, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Шосткинської міської ради та Шосткинської районної державної адміністрації, представники секторів по боротьбі з торгівлею людьми та кримінальної міліції у справах дітей, служби дільничих інспекторів Шосткинського міськвідділу (з обслуговування м. Шостка та Шосткинського району) управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області, Шосткинського міськвідділу управління Державної міграційної служби України в Сумській області, комунального закладу “Шосткинська центральна лікарня”.

         Місцеві суб`єкти взаємодії, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні отримали змогу підвищити обізнаність щодо ефективного впровадження законодавства України в сфері протидії торгівлі людьми на місцевому рівні та набули практичних навичок роботи в мультидисциплінарній групі для застосування їх на практиці.

SAM_2235

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates