Календар

< листопада 2015 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Годинник

Ulti Clocks content

.


Психологічна реабілітація учасників АТО
Вівторок, 10 листопада 2015, 15:02

alt

Учасники антитерористичної операції, які мають статус учасника бойових дій або інваліда війни мають можливість безкоштовно отримати послуги з психологічної реабілітації у реабілітаційних закладах.     

Закупівля послуг із здійснення заходів щодо психологічної реабілітації учасників АТО провадиться Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерорестичної операції відповідно до постанови КМУ від 31.03.2015 №221 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції”.

            Реабілітаційні послуги надаються реабілітаційними установами, які мають сучасну матеріально-технічну базу та кваліфіковані кадри.

         Направлення учасників АТО до реабілітаційних установ здійснюються органами соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або за фактичним місцем проживання (для осіб, які переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції).

        Для отримання направлення на психологічну реабілітацію учасникам АТО необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (м. Шостка, вул. К.Маркса, 43А, кабінет №7) та надати наступні документи:

  • -        заяву;
  • -        копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
  • -        копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду.

            У 2015 році послуги з психологічної реабілітації здійснюватимуть наступні санаторно-курортні заклади:

  • -        ДП «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» Харківської області;
  • -        ДП «Південь-Курорт-Сервіс» санаторій «Орізонт» Одеської області;
  • -        ТОВ «Санаторій «Феофанія», м. Київ;
  • -        Менський санаторій «Остреч» Чернігівська області

          Більш детальну інформацію про порядок надання психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (вул. К.Маркса, 43а, кабінет №7, тел. 4-79-28).

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates