Календар

< грудня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Годинник

Ulti Clocks content

.


Громадський моніторинг якості надання адмінпослуг особам з інтелектуальною недостатністю та їхнім законним представникам
Четвер, 10 грудня 2015, 13:40

alt

В рамках проведення громадського моніторингу якості надання адмінпослуг особам з інтелектуальною недостатністю та їхнім законним представникам у місті Шостці 9 грудня в управлінні праці та соціального захисту населення відбулося засідання фокус-групи.

         У засіданні взяли участь: голова Шосткинського міського товариства допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства «Турбота» Трегуб О.Ю., в.о. директора міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сокульська О.Ф., заступник начальника управління праці та соціального захисту населення з питань соціального обслуговування Скиба З.М., спеціаліст 1 категорії сектору з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Дроженець О.М., спеціаліст 1 категорії відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат Бруй О.О. та спеціаліст 1 категорії відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян Лисенко Т.В.

         Після анкетування учасниками фокус-групи було проведено оцінювання надання адмінпослуг особам з інтелектуальною недостатністю та їхнім законним представникам за виробленими показниками. Зокрема, це адмінпослуги з призначення державної допомоги дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства, призначення щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним, видача посвідчень інвалідам, направлення до реабілітаційних установ, психоневрологічних інтернатів, адмінпослуги з питань опіки чи піклування тощо.

         На закінчення зустрічі учасники фокус-групи виробили пропозиції щодо поліпшення якості адмінпослуг, які надаються особам з інтелектуальною недостатністю та їхнім законним представникам.

-

PA130119-

PA130111-

PA130118

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates