Календар

< грудня 2015 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 26 27
28 29 30 31      

Годинник

Ulti Clocks content

.


Засідання комітету доступності
П'ятниця, 25 грудня 2015, 08:53

alt

24 грудня 2015 року відбулося засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради під головуванням заступника голови комітету доступності, начальника відділу містобудування та архітектури Єфремова В.В.

   У засіданні взяли участь члени комітету доступності, зокрема, представники управління праці та соціального захисту населення, відділу містобудування та архітектури, управління житлово-комунального господарства, центральної районної лікарні, управління освіти, громадських організацій міста, які опікуються проблемами інвалідів та інші.

    Було розглянуто ряд питань, що стосуються створення безперешкодного середовища для осіб з особливими потребами.

   Начальник управління житлово-комунального господарства Могильний В.В. доповів, що протягом 2015 року були проведені роботи по заниженню бордюрів для зручного переміщення осіб з обмеженими фізичними можливостями по вул. Миру та вул. Леніна, зроблено тротуарні доріжки по вул. Леніна, облаштовано допоміжними засобами пішохідний перехід по вул. Миру в районі бібліотеки ім. Толстого.

   Начальник містобудування та архітектури Єфремов В.В. зазначив, що у 2015 році обладнано пандусом вхід до приміщення Шосткинського міськрайсуду. За рахунок коштів місцевого бюджету Шосткинським міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) придбано переносний телескопічний пандус з метою забезпечення умов вільного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до соціально значущих об'єктів.

   За результатами обговорення відповідальним особам були надані окремі доручення.

   Крім того, були обговорені питання для включення їх до плану роботи комітету доступності на 2016 рік.

-

komitdost

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates