Календар

< лютого 2016 >
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            

Годинник

Ulti Clocks content

.


«Подорож країною любові»
Понеділок, 15 лютого 2016, 13:59

alt

Не можна пізнати дитину, не люблячи її та не поважаючи її гідності. Тільки той навчально-виховний чи реабілітаційний заклад має майбутнє, який поважає в дитині людину. Професія дитячого психолога - це людинознавство, постійне проникнення у складний духовний світ дитини, яке ніколи не припиняється. Тому педагогічні працівники Шосткинського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, взявши на озброєння слова видатного педагога В.О.Сухомлинського: «Прекрасна риса — повсякчас відкривати в людині нове", переймаються безмежною любов'ю до дітей, де їх погляди на реабілітацію і виховання завжди були і будуть актуальними і корисними.

Важливу роль у результативності адаптаційно-виховного процесу, майстерності та творчості педагога, підвищенні його кваліфікаційного рівня, займає атестація. При підготовці до атестації, крім індивідуальних методів роботи з дитиною-інвалідом, дієвою ланкою є проведення колективного виховного заходу, до якого як найактивніше залучаються діти, а в деяких випадках і їхні батьки.

Саме такий захід відбувся 12 лютого у День Святого Валентина у стінах Центру, на якому були присутні члени атестаційної комісії школи №12. Заздалегідь продуманий сценарій не залишив байдужими навіть самих, здавалося б на перший погляд, скептиків. У розважально-ігровій формі практичний психолог Центру, Тетяна Юріївна Барановська, що атестується у 2016 році, зуміла згуртувати навколо себе дітлахів та їх батьків. Всі хотіли прийняти участь у веселих конкурсах, розповісти чи виконати пісню, а часом і затанцювати. Свято вийшло напрочуд веселе та пізнавальне. Кульмінацією заходу було вручення вихованцями Центру своїм батькам «валентинок», виготовлених власноруч.

-

reab1

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates