Календар

< травня 2016 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30 31          

Годинник

Ulti Clocks content

.


Слухачі Університету третього віку отримали свідоцтва
Вівторок, 24 травня 2016, 10:35

alt

Вже вшосте Університет третього віку випускає слухачів після закінчення навчального року.

24 травня у приміщенні територіального центру соціального обслуговування відбулося вручення свідоцтв особам похилого віку про пройдений курс навчання, який розрахований на один навчальний рік. В урочистій обстановці заступник міського голови, ректор Університету ІІІ віку Сиваєва Н.О. від імені міського голови Ноги М.П. привітала випускників теологічного, економічно-правового, медичного факультетів та факультету народознавства «Із джерел Поліського краю» та вручила їм свідоцтва про закінчення базового курсу навчання.

        На заході були присутні заступник начальника управління праці та соціального захисту населення, проректор Університету третього віку Скиба З.М., декани теологічного та економічно-правового факультетів Університету ІІІ віку Борисова Т.Г. і Лисенко Л.С., слухачі різних років навчання, а також викладачі – волонтери теологічного факультету: настоятель Храму Різдва Христова Казмірук В.Б., представник молодіжної школи православ’я Меркулов Е.О. та викладач економічно-правового факультету, начальник відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення Саприкіна Н.С. Від імені міського голови викладачам-волонтерам було вручено Почесні грамоти за вагомий особистий внесок у справу навчання людей поважного віку.

         Після вручення свідоцтв слухачі чотирьох факультетів посиділи у дружньому колі за чашкою чаю із солодащами.

       На цьому тижні продовжиться вручення свідоцтв на останніх п’яти факультетах Університету ІІІ віку. До речі, за шість років існування Університету третього віку свідоцтва отримали понад 700 осіб пенсійного віку на різних факультетах, що говорить про велику популярність серед пенсіонерів міста.

-

IMG_2846-

IMG_2715-

IMG_2687-

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates