Календар

< жовтня 2016 >
П В С Ч П С Н
          1 2
4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Годинник

Ulti Clocks content

.


День людей поважного віку
Понеділок, 03 жовтня 2016, 12:59

alt

В народі кажуть, що кожна пора року відповідає певному етапу у житті людини. Весну і літо порівнюють із молодістю, а осінь і зиму – зі зрілістю. Тож недаремно з настанням золотого періоду в природі 1 жовтня вже не один десяток літ традиційно відмічають Міжнародний день громадян похилого віку.

Започаткування цієї дати стало виявом глибокої пошани суспільства до людей старшого покоління, посилення уваги до їхніх потреб.

       3 жовтня з нагоди Міжнародного Дня людей поважного віку та Дня ветерана у відділенні денного перебування № 2 Шосткинського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вже традиційно відбувся «День відкритих дверей».

      Особи, які завітали до нашого закладу, ознайомилися з різноманітними соціальними послугами для людей пенсійного віку, оглянули виставку робіт Протченко Т.Г. (вишивка бісером по шовку), подружжя Баум Г.А. і Баум М.І. (вишивка хрестиком).

       Прийшли привітати ветеранів міста з Міжнародним днем людей похилого віку та початком навчального року Університету третього віку керуючий справами виконкому Кравченко О.М., голова міської організації ветеранів Червонний Є.Г., заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Скиба З.М., настоятель Храму Різдва Христова Казмірук В.Б., побажали присутнім міцного здоров’я, добробуту та успіхів у навчанні.

        На цьому святі 10 ветеранів нашого міста були нагороджені ювілейними медалями Президента України з нагоди 70-ї річниці перемоги над нацизмом.

        Вихованці Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів привітали ветеранів та подарували оберіг.

       Міжнародний день людей похилого віку співпадає з Міжнародним днем музики, а ветерани упевнено крокують по життю із піснею. У виконанні учасників ансамблю «Полісянка» нашого відділення прозвучали пісні рідного краю. Святковий концерт продовжив колектив хору ветеранів «Калинонька».

     Після святкового заходу присутні на святі ветерани були запрошені до чаювання із солодощами від міського голови, ПАО «Шосткинський хлібокомбінат» (Непомнящий О.В.). Не стали байдужими до цього свята рекламна група «SAG» та ФОП «Валуйський Г.П.», за що ми їм щиро вдячні.

-

IMG_3866-

IMG_3873-

IMG_3875-

IMG_3887-

IMG_3891

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates