Календар

< жовтня 2016 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 26 27 28 29 30
31            

Годинник

Ulti Clocks content

.


Психологічна реабілітація учасників АТО
Вівторок, 25 жовтня 2016, 10:01

alt

Учасники антитерористичної операції, які мають статус учасника бойових дій або інваліда війни мають можливість безкоштовно отримати послуги з психологічної реабілітації у реабілітаційних закладах.          

Закупівля послуг із здійснення заходів щодо психологічної реабілітації учасників АТО провадиться Державною службою у справах ветеранів війни та учасників антитерорестичної операції відповідно до постанови КМУ від 31.03.2015 №221 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції”.

            Реабілітаційні послуги надаються реабілітаційними установами, які мають сучасну матеріально-технічну базу та кваліфіковані кадри.

         Кожною реабілітаційною установою надаються послуги з психологічної реабілітації, які включають, поряд з проведенням індивідуальних та групових зустрічей з досвідченими психологами, також спортивно-оздоровчі заходи, зокрема безоплатне відвідування басейну, спортивної зали, відвідування різноманітних екскурсій до музеїв, пам'яток природи, концерти, спектаклі тощо.

            Направлення учасників АТО до реабілітаційних установ здійснюються органами соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.

            Для отримання направлення на психологічну реабілітацію учасникам АТО необхідно надати наступні документи:

      - заяву;

      - копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;

      - копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

       У 2016 році послуги з психологічної реабілітації надають 12 реабілітаційних установ.

            З початку 2016 року на психологічну реабілітацію було направлено 21 учасника АТО.

            Крім того, для учасників АТО відшкодовуються витрати на оплату проїзду до реабілітаційної установи для проходження психологічної реабілітації та назад.

            Більш детальну інформацію про порядок надання психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради (вул. Свободи, 43а, кабінет №7, тел. 4-79-28).

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates