Календар

< листопада 2016 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Годинник

Ulti Clocks content

.


Ніколи старіти…
Понеділок, 14 листопада 2016, 13:05

altДобре, що у нашому місті є такий заклад для людей поважного віку - територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Щодня до відділення денного перебування № 2 приходять пенсіонери, щоб отримати різноманітні соціальні послуги, побувати на святкових заходах.

Так, наприкінці жовтня у нашому дружньому колі ми святкували День визволення України від фашистських загарбників. Участники ансамблю «Полісянка» разом із відвідувачами співали пісні воєнних років. «Дитина війни» Іван Ященко емоційно розповів уривок із поеми «Василий Теркин» відомого поета О.Твардовського, Валентина Вовна проспівала пісню «Катюша», Неля Федорченко прочитала вірші про ту далеку війну, а потім усі разом весело танцювали.

       З першого жовтня у приміщенні відділення проходять заняття Університету ІІІ віку. На теологічному факультеті Університету слухачі із задоволенням слухають священника Олександра про історію та сучасний стан Христианства.

Працює і економічно-правовий факультет Університету. Зокрема, на минулому тижні працівник Приватбанку Світлана Лисиця ознайомила осіб пенсійного віку про послуги, які надає банк, голова міської організації ветеранів Євгеній Червонний розповів про завдання та мету ветеранської організації. 10 листопада до факультету було запрошено керівника Центру надання адміністративних послуг Віктора Пустовіта, який розповів про роботу Центру та заспокоїв ветеранів щодо терміну встановлення у паспорті відмітки про перейменування вулиць.

         А на черговому занятті факультету народознавства викладач Сергій Романцов разом із ветеранами та фахівцем відділення денного перебування № 2 терцентру Світланою Данько приготували, а потім скоштували страву «Фаршмак» за старовинним рецептом.

           Тому наші ветерани завжди в курсі подій рідного міста і наш девіз: «Будь не під владою часу...»

           Працюють у нашому відділенні гуртки садоводів, любителів співу, рукоділля, шахматів та шахів.

Керівництво територіального центру і працівники відділення денного перебування № 2 щиро запрошують людей пенсійного віку відвідати наш заклад, де у сімейному дружньому колі, у домашній атмосфері людина не рахує своїх літ і не відчуває самотності, а живе багатим духовним життям.

-

DSCN0236

-

DSCN0256

-

DSCN0270 -

DSCN0320

-

DSCN0326

 

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates