Календар

< лютого 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Годинник

Ulti Clocks content

.


У м.Шостка обговорено питання з розроблення «Карти з протидії торгівлі людьми в Сумській області»
Понеділок, 06 лютого 2017, 10:38

alt

03.02.2017 року департаментом соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації спільно з Сумською обласною організацією ліги соціальних працівників України, яка є головним виконавчим партнером проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» в області, в м. Шостка проведено захід на тему: «Розроблення «Карти з протидії торгівлі людьми в Сумській області».

Учасниками заходу стали суб’єкти, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в м.Шостка та Шосткинському районі.

Наше місто представляли працівники управління праці та соціального захисту населення, управління освіти, служби у справах дітей, відділу культури і туризму Шосткинської міської ради, Шосткинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, Шосткинського міськвідділу Управління Державної міграційної служби України в Сумській області, Шосткинського міськрайцентру зайнятості, Шосткинського місцевого центру з   надання     безоплатної       вторинної     правової     допомоги, Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей Сумської облдержадміністрації, медико-соціального центру «Клініка дружня для молоді» комунального лікувально-профілактичного закладу «Шосткинська дитяча лікарня», Шосткинського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, Шосткинського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), загальноосвітніх навчальних закладів.

         Організатори заходу акцентували увагу присутніх на значимості проблеми торгівлі людьми в сучасному світі, транснаціональному характері злочинів у цій сфері, проведенні комплексних заходів у трьох основних напрямах – організація та здійснення профілактичної роботи; виявлення, реабілітація та реінтеграція постраждалих від торгівлі людьми; переслідування та покарання злочинців.

         Присутні також мали змогу ознайомитися з результатами соціологічного опитування на задану тему сільського та міського населення області, яке провела кафедра соціальної роботи і менеджменту соціокультурної діяльності Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка.

         Організатори заходу виразили сподівання, що отримана під час заходу інформація та надана ними друкована і відео-продукція з питань протидії торгівлі людьми допоможуть присутнім у превентивній роботі по підвищенню рівня обізнаності населення, зниженню рівня його вразливості, впровадженні механізмів взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, при наданні допомоги та захисту особам, які постраждали від цього ганебного явища.       

-

IMGP0031-

IMGP0039

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates