Календар

< березня 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 25 26
27 28 29 30 31    

Годинник

Ulti Clocks content

.


Розширене засідання комітету доступності та координаційної ради
П'ятниця, 24 березня 2017, 08:37

alt

23 березня 2017 року відбулося розширене засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при виконавчому комітеті Шосткинської міської ради за участю представників міської координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями під головуванням заступника міської голови Могильного В.В.

   У засіданні взяли участь члени комітету доступності та координаційної ради, зокрема, представники управління праці та соціального захисту населення, управління освіти, управління житлово-комунального господарства, відділу культури і туризму, відділу містобудування та архітектури, КЗ «Шосткинська ЦРЛ», міськрайцентру зайнятості, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, громадських організацій міста, які опікуються проблемами осіб з інвалідністю та інші.

   Було розглянуто ряд питань, що стосуються створення безперешкодного середовища та покращення життєдіяльності для осіб з обмеженими фізичними можливостями, зокрема:

- щодо реконструкції пандусу до приміщення бібліотеки ім. Л.М. Толстого відповідно до вимог ДБН України для осіб з обмеженими фізичними можливостями;

- щодо створення доступності до приміщення міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста;

   Завідувач сектором з питань внутрішньої політики Волинець Т.В. доповіла про забезпечення на місцевому телебаченні доступності для сприйняття особами з ураженням органів слуху продукції телерадіоорганізації шляхом здійснення сурдоперекладу на дактильно-жестову мову глухих.

   Крім того, були підведені підсумки роботи комітету доступності та координаційної ради за 2016 рік.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates