Календар

< березня 2017 >
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 29 30 31    

Годинник

Ulti Clocks content

.


Інформація про хід виконання програми зайнятості населення м.Шостки на період до 2017 року” за підсумками 2016 року
Вівторок, 28 березня 2017, 08:49

alt

У 2016 році організація зайнятості населення в місті здійснювалася у відповідності до завдань Програми зайнятості населення м. Шостки на період до 2017 року, затвердженої рішенням сесії Шосткинської міської ради від 15.05.13р., яка спрямовувалася на забезпечення продуктивної зайнятості населення шляхом розширення сфери застосування праці та підвищення професійного рівня працездатного населення відповідно до суспільних потреб і була розроблена з урахуванням Закону України “Про зайнятість населення”.

       Ринок праці у минулому році характеризувався такими основними показниками.        

       Так, юридичними особами було створено 130 нових робочих місць, до підприємницької діяльності залучено 123 мешканці міста, фізичними особами — підприємцями створено 251 нове робоче місце.

      На новостворені робочі місця з компенсацією роботодавцям витрат по сплаті єдиного соціального внеску працевлаштовано 15 зареєстрованих у центрі зайнятості безробітних мешканців міста. Упродовж звітного року 15 роботодавців міста отримали компенсацію витрат по сплаті єдиного соціального внеску на суму 44,3 тис. грн. за 23 працевлаштованих безробітних.

     Упродовж 2016 року працевлаштовано 12 демобілізованих військовослужбовців, зареєстрованих в міськрайнному центрі зайнятості: 6 - за направленням центру зайнятості та 6 осіб прийняті на військову службу за контрактом.

Працевлаштовано 15 осіб з числа внутрішньо переміщених, у тому числі 1 особу - за строковим трудовим договором з компенсацією витрат роботодавця на оплату праці такої особи.

            У 2016 році міськрайцентром зайнятості організовано перепідготовку та підвищення кваліфікації для 183 безробітних громадян.

       Згідно з рекомендаціями медико-соціальних експертних комісій пройшли профнавчання 3 особи з інвалідністю. За сприяння міськрайцентру зайнятості працевлаштовано 35 осіб з інвалідністю. Станом на 01.01.2017 на обліку в міськрайцентрі зайнятості перебувало 129 осіб цієї категорії.

Упродовж звітного року бажаючих підтвердити кваліфікацію, рівень професійних знань, умінь та навичок за результатами неформального професійного навчання за робітничими професіями не було.

         Ваучери на навчання отримали 2 мешканці міста, яким виповнилося більше 45 років та мають не менше 15 років страхового стажу.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 686 осіб, або 114,3% від запланованого, у тому числі 633 безробітних взяли участь у громадських роботах, які є суспільно корисними для громади міста.

         У 2016 році до Шосткинського міськрайонного центру зайнятості інформацію про заплановане масове вивільнення 95 працівників надали 9 роботодавців.

Проводилася інформаційно-роз'яснювальна робота щодо легалізації трудових відносин та забезпеченню прав застрахованих осіб на ринку праці.

         З метою подолання негативних тенденцій у сфері зайнятості населення та здійснення заходів, спрямованих на захист прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками, у місті працює робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Питання запобігання “тіньової” зайнятості та виплати доходів без сплати належних сум податків, зборів, внесків до бюджетів розглядалися і на комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, що передбачено спільним листом Державної фіскальної служби, Державної служби з питань праці, Пенсійного фонду України. З цих питань заслухано 18 суб’єктів господарської діяльності.

         Постійно здійснювався контроль за дотриманням чинного законодавства щодо умов праці, атестації робочих місць, соціального захисту працівників, зайнятих на роботах з несприятливими умовами праці на підприємствах, в організаціях та установах міста.

Протягом 2016 року спеціалістами управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради було обстежено 33 підприємства, установи та організації міста.

Виконавцями програми зайнятості населення і надалі буде забезпечуватися виконання головної мети Програми – забезпечення продуктивної зайнятості, упередження проявів масового та довготривалого безробіття, легалізації “тіньової” зайнятості, розвитку підприємництва, проведення в місті активної соціально – економічної політики.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates