Календар

< червня 2017 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 28 29 30    

Годинник

Ulti Clocks content

.


Працівникам поліції про торгівлю людьми та насилля в сім'ї
Вівторок, 27 червня 2017, 12:51

alt

26 червня 2017 року відбулися збори особового складу сектору превенції Шосткинського відділу поліції Головного управління національної поліції в Сумській області, в яких взяли участь заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради
Тищенко Г.І., головний спеціаліст – експерт з умов праці відділу праці Побойна В.М. та спеціаліст І категорії відділу праці Єфименко І.В.

Працівниками управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради розкрито актуальність питань гендерної рівності, попередження насильства в сім'ї та протидії торгівлі людьми в умовах сьогодення, зусилля нашої держави, спрямовані на їх вирішення, роль та місце в цьому органів місцевого самоврядування, координаційну роль управління, закцентовано увагу присутніх на необхідності проведення роботи з населенням щодо підвищення його обізнаності з цих питань, зменшення вразливості.

            Особливу увагу було приділено питанню протидії торгівлі людьми. Зокрема, присутніх було ознайомлено із законодавчою базою, основними напрямами державної політики з цього питання, особливостями процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми, правами такої особи,суб`єктами, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми на місцевому рівні.

            Інспекторам поліції було рекомендовано посилити роз'яснювальну роботу серед населення щодо методів роботи торгівців людьми, їх цілей, наслідків для тих, хто потрапив в їх тенета, можливість та умови отримання допомоги від держави та недержавних організацій.

Увагу присутніх було закцентовано і на питанні попередження насильства в сім'ї.

Підкреслено, що Закон України «Про попередження насильства в сім’ї» зорієнтований саме на попередження цього негативного явища на його початковій стадії, поки конфлікт між сторонами не призвів до непоправних наслідків.

            Висвітлена роль працівників поліції в питанні попередження насильства в сім'ї.

Інспекторам поліції рекомендовано неухильно дотримуватись спільного наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту та Міністерства внутрішніх справ від 7 вересня 2009 р. № 3131/386 "Про затвердження Інструкції щодо порядку взаємодії структурних підрозділів, відповідальних за реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім'ї, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та відповідних підрозділів органів внутрішніх справ з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї".

-

image61ab

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates