Календар

< липня 2017 >
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 27 28 29 30
31            

Годинник

Ulti Clocks content

.


До уваги внутрішньо переміщених осіб (ВПО)
Середа, 26 липня 2017, 13:15

alt

Повідомляємо, що громадською організацією «Професійна ліга соціальних працівників Сумщини» на початку серпня 2017 року будуть проведені заходи для внутрішньо переміщених осіб та представників приймаючих громад Сумської області, а саме:

         1.Форум для ВПО та громади Сумщини у форматі Відкритого простору (Open space), який відбудеться в рамках проекту «Сприяння розвитку малого і середнього бізнесу серед ВПО та приймаючих громад Сумської області», що фінансується Фондом сприяння демократії Посольства США в Україні і метою якого є сприяння розвитку самозайнятості, мікробізнесу серед ВПО та місцевих підприємців. Форум проводиться з метою формування практичних навиків ведення бізнесу, розширення кола зв’язків ВПО для просування, обміну досвідом у розвитку власної справи, сприяння позитивному мікроклімату у громадах Сумської області для розвитку самозайнятості та мікропідприємництва. В рамках форуму також заплановано: Круглий стіл на тему «Проблеми підприємництва на Сумщині» за участі представників місцевої влади, бізнесу, громадських організацій, ЗМІ, науковців, підприємців із числа ВПО, бізнесменів-работодавців; консультації фахівців різних напрямів (відповідно до визначених за результатами моніторингу потреб); безбар'єрне спілкування із представниками влади, успішними бізнесменами Сумщини; майстер-класи; обмін досвідом ВПО, які отримали допомогу від донорів та мають власну справу; ярмарок товарів та послуг підприємців-ВПО, які мають власний бізнес на Сумщині.

Форум відбудеться з 11.00 до 15.00 4 серпня 2017 року у конгрес-центрі СумДУ за адресою: Суми, вул. Покровська, 9/1. Учасникам з інших міст та районів області буде відшкодовано проїзд за наявності проїзних документів. 

        2.Дводенний тренінг для ВПО "Основи розвитку підприємництва", після якого передбачено проведення конкурсу бізнес-ідей серед учасників тренінгу для визначення 5 переможців, які отримають грантові кошти у рамках Проекту.

Тренінг відбудеться 5-6 серпня 2017 з 9.00 до 18.00 року у конференц-залі готелю Ювілейний за адресою: м. Суми, пл. Привокзальна 9-А. Учасникам з інших міст та районів області буде відшкодовано проїзд за наявності проїзних документів та забезпечено проживання у готелі за рахунок Проекту. 

 

Якщо Ви бажаєте взяти участь у Форумі для ВПО та громади Сумщини, який відбудеться 4 серпня за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1 (конгрес-центр СумДУ) та тренінгу для ВПО "Основи розвитку підприємництва", який відбудеться 5-6 серпня за адресою: м. Суми, пл. Привокзальна 9-А (конференц-зал готелю Ювілейний) заповнюйте анкету і реєструйтесь за посиланням на сайті https://goo.gl/forms/HMqHEHEogpaVadFa2С

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates