Календар

< серпня 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Годинник

Ulti Clocks content

.


Трудовий чи цивільно-правовий договір?
Понеділок, 14 серпня 2017, 15:14

alt

Відносини працівника з роботодавцем можуть будуватися на підставі як трудового, так і цивільно-правового договору.

Тому, насамперед розглянемо чим саме повинні керуватися роботодавці при виборі виду договору.

Виконуючи роботи, надаючи послуги відповідно до трудового договору, необхідно дотримувати вимог трудового законодавства, а при виконанні цивільно-правового договору для виконання певної роботи або надання яких-небудь послуг слід керуватися цивільним законодавством.

Трудовий договір і цивільно-правові договори мають деякі спільні риси. Наприклад, в обох випадках фізична особа-працівник (або виконавець) виконує роботу (надає послугу), за яку роботодавець (або підрядник/замовник) виплачує йому певну суму коштів. Але значно більше між такими договорами відмінностей.

Трудовий договір. Він є угодою між працівником та роботодавцем, що зобов’язує (ст. 21 КЗпП): працівника — виконувати роботу, визначену трудовим договором, і підлягати внутрішньому трудовому розпорядку; роботодавця — виплачувати працівнику заробітну плату та забезпечувати необхідні для виконання роботи умови праці, що передбачені трудовим законодавством, колективним договором та угодою сторін. Тобто трудовий договір — це угода про здійснення та забезпечення трудової функції. За трудовим договором працівник зобов’язаний виконувати не якусь індивідуально-визначену роботу, а роботу з визначеної однієї або кількох професій, спеціальностей, посади відповідної кваліфікації, виконувати визначену трудову функцію в діяльності підприємства.

Цивільно-правовий договір. Найбільш розповсюдженими серед цивільно-правових договорів є договори:

- на виконання робіт (інакше кажучи, договори підряду, ст. 837 ЦКУ);

- на надання послуг (ст. 901 ЦКУ).

Тобто дві рівноправні сторони домовляються про виконання робіт або надання послуг, із зазначенням їх вичерпного переліку в договорі.

Головна відмінність договору підряду від договору надання послуг полягає в тому, що результат роботи виконавця за першою угодою – це матеріальний продукт, річ, товар.

За договором надання послуг, в свою чергу, результатом може бути задоволена (повністю або частково) потреба замовника в чому-небудь.

Цивільно - правовий договір укладається виключно в письмовій формі.

Приймання виконаних робіт (наданих послуг) здійснюється за актом, з якого має бути видно, які саме роботи (послуги) виконано (надано) та прийнято. Саме акт є підставою для оплати робіт (послуг).

Зверніть увагу: не варто укладати цивільно-правові договори на тривалий строк замість трудових, бо при перевірці їх можуть перекваліфікувати в трудові договори. Причин для цього кілька.

Некоректний предмет договору. Доволі часто він описаний розпливчасто, наприклад «надання бухгалтерських послуг», без уточнення, які саме послуги мають бути надані для виконання умов договору. Правильно буде написати: «складання первинних документів, заповнення книги обліку доходів, складання та подання звітності».

Системність — якщо цивільно-правові договори укладено з одним виконавцем тричі або більше за рік, велика ймовірність, що в разі перевірки контролери звернуть на це увагу і спробують перекваліфікувати договір. Наприклад, договір про надання юридичних послуг укладено на рік і щомісячно виставляється акт виконаних робіт.

На відміну від трудового договору винагорода по цивільно-правовому договору установлюється винятково за згодою сторін. Законодавством не передбачені обмеження в частині мінімального або максимального розміру винагороди й строки його надання. По цивільно-правовому договору оплачується не процес праці, а його кінцевий результат, який визначається по закінченню роботи й оформляється актом.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates