Календар

< жовтня 2017 >
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Годинник

Ulti Clocks content

.


Легалізація зайнятості населення та заробітної плати – головне завдання сьогодення
П'ятниця, 20 жовтня 2017, 08:08

alt

Захист мінімальних прав та гарантій найманих працівників гарантується державою та є обов’язком для роботодавців всіх форм власності і господарювання.

Питання легалізації зайнятості та заробітної плати населення було і залишається надзвичайно актуальним, оскільки саме від величини страхового стажу та розміру офіційної заробітної плати, з якої сплачені внески залежить рівень соціального та пенсійного захисту людини.

 Усвідомлюючи важливість цієї проблеми, більшість роботодавців працюють у законодавчому полі. Але є й такі, хто, намагаючись отримати якомога більший прибуток, ухиляються від сплати податків, використовують працю громадян без належного оформлення трудових відносин та пропонують заробітну плату «в конвертах».

 Наймані працівники не завжди розуміють, що, погоджуючись на такі умови, вони позбавляють себе конституційного захисту сьогодні й можливості отримання достойної пенсії у майбутньому. Такі працівники є незахищеними від незаконного звільнення, не мають ніяких гарантій на безпечні та здорові умови праці, гарантованого права на відпочинок. Окрім того, праця без оформлення трудових відносин не дає права на оплату лікарняних листків, виплату втраченого заробітку у зв’язку із втратою працездатності у разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, виплату допомоги по безробіттю.

    Працівники без оформлення — це нестабільність роботи підприємств, оскільки трудові відносини роботодавця та найманого працівника нічим не закріплено. Отже, працівник у будь-який час може припинити роботу і у роботодавця постане проблема у його заміщенні.

     Тож звертаємось до всіх працівників з рекомендацією не залишатись осторонь від проблеми легалізації своєї праці та відстоювати свої права у роботодавців, вимагати від них укладення договорів, трудових угод, легального оформлення на роботу. Аби уникнути праці на «пташиних» правах, найманим працівникам необхідно дотримуватися чіткої позиції і наполягати на офіційній зайнятості. Отримання заробітної плати у «конверті», незафіксований період роботи особливо негативно позначаться на схилі літ, коли постане питання про пенсійне забезпечення.

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates