Календар

< лютого 2018 >
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Годинник

Ulti Clocks content

.


Колективний договір – запорука успішного соціального діалогу
Понеділок, 05 лютого 2018, 13:58

alt

Колективний договір є локальним нормативним актом, який у відповідності з чинним законодавством України регулює на підприємствах,   в організаціях та установах усіх форм власності виробничі, трудові та соціально-економічні відносини, забезпечує соціально-правовий захист працівників, узгоджує інтереси працівників та власника або уповноваженого ним органу.

Зміст і структуру колективного договору визначають сторони в межах їх компетенції.

    Згідно зі ст. 13 Кодексу законів про працю України  у колективному договорі встановлюються взаємні зобов’язання сторін щодо регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин, зокрема:

-зміни в організації виробництва та праці;

-забезпечення продуктивної зайнятості;

-нормування і оплати праці, встановлення форм, системи, розмірів заробітної плати та інших видів трудових виплат (доплат, надбавок, премій та ін.); -встановлення гарантій, компенсацій, пільг; участі трудового колективу у формуванні, розподілі та використанні прибутку підприємства, установи, організації (якщо це передбачено статутом);

-режиму роботи, тривалості робочого часу і відпочинку; умов і охорони праці;

-забезпечення житлово-побутового, культурного, медичного обслуговування, організації оздоровлення і відпочинку працівників;

-гарантій діяльності профспілкової чи інших представницьких організацій трудящих; умов регулювання фондів оплати праці та встановлення міжкваліфікаційних (міжпосадових) співвідношень в оплаті праці; -забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків.

    Колективний договір може передбачати додаткові порівняно з чинним законодавством і угодами гарантії, соціально-побутові пільги.

    Дія колективного договору поширюється на всіх працівників, його виконання є обов’язковим як для власника, так і для працівників підприємства.

   Хотілось би нагадати і про те, що контроль за виконанням колективного договору покладено на сторони, що його уклали, при цьому кожна із сторін зобов’язана, за вимогою іншої сторони надавати необхідну інформацію стосовно виконання колективного договору.

Інформацію про порядок укладання та реєстрацію  колективних договорів  можна отримати  в управлінні праці та соціального захисту населення за адресою: вул. Свободи, 43А,  кабінет № 12, тел. 7 08 81        

 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates