Календар

< лютого 2013 >
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 28      

Годинник

Ulti Clocks content

.


Колективно - договірне регулювання трудових відносин
Середа, 27 лютого 2013, 09:22

26 лютого 2013 року начальник відділу праці управління Шостак В.І прийняла участь у засіданні міської Ради ветеранів, на якому розглядалось питання включення до колективних договорів та виконання взятих зобов’язань щодо соціального захисту ветеранів. Було визнано позитивний досвід роботи в цьому напрямку таких підприємств як КП ШКЗ «Імпульс», ПАТ «Бель Шостка Україна», ЦРЛ та інших, які приділяють значну увагу ветеранам праці та колишнім працівникам.

IMG_3359

Колективний договір укладається на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають право юридичної особи.

Законодавством не передбачено будь-яких обмежень щодо чисельності працюючих під час укладення колективного договору. Тобто колективний договір може бути укладено і на малочисельному підприємстві.

Обов’язковість укладання колективного договору, зокрема, зумовлена тим, що у колективному договорі конкретизуються нормативні положення законодавства загального характеру, встановлюються особливості оплати праці працівників конкретного підприємства, конкретизується тривалість відпустки та додатково встановлюються пільги і компенсації за роботу в шкідливих і важких умовах праці.  

Колективним договором установлюються всі можливі за даних соціально-економічних умов соціальні пільги, гарантії, компенсації понад встановлені генеральною, галузевою і регіональною угодами, законодавством та регулюються соціально-економічні та трудові відносини між трудовим колективом і роботодавцем.

В нашому місті колективно - договірним регулюванням охоплено близько 18 тис. працюючих. В 2012 році управлінням праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради зареєстровано 58 колективних договорів та 17 змін та доповнень до діючих.

До колективного договору, за взаємною згодою сторін, може бути включено, зокрема, і питання, які стосуються соціального захисту ветеранів війни та людей похилого віку.

При повідомній реєстрації колективних договорів керівникам підприємства та головам профспілкових організацій рекомендовано включати зобов’язання сторін щодо надання додаткових пільг та гарантій працівникам, які працюють або працювали до виходу на пенсію та мають статус ветеранів війни та праці.


 
© 2008 Управління праці та соціального захисту населення Шосткинської міської ради Розробник Лелюшкіна О.В. Усі права захищено. Joomla 1.5 Templates